Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atee_13

    őstag

    válasz DeathAdder #187818 üzenetére

    Nade melyik szélre teszed?

    Salah ha marad fix jobb még csak lecserélni se fogja meccs közben.
    Balra van kitolva Nyunyóka meg Diaz is. Oda minek egy 3. ember?
    Gakpó, ha nem a rotálás a cél fix legelső játékos (hogy miért nem nagyon értem, mert most nem lehet kényszernek minősíteni mert Nyúnyóka a sutasága ellenére azon a poszton számtalan helyzetet hoz össze így vagy úgy és néha még be is talált)

    Támadó mögött ... hát "értem én hogy benzinnel megy, de mi hajcsa" Salzburgban pont az ő hibájával nyert a pool mikor rosszul vette le és Fabinhohoz került. Volt egy szezonja a bundásban. Azért ez nem életbiztosítás, pláne nem a PL ben (nyilván ettől még lehet, hogy beválik, de azért elég nagy lutri főleg úgy, h most igazultunk egy fix kezdő VB győztest 35 milláért)

    [ Szerkesztve ]

  • Soulfly842

    addikt

    válasz DeathAdder #187818 üzenetére

    "de továbbra se tartom valószínűnek, hogy akkor amikor a középpálya védekező, fizikális, nagy munkabírású játékosokért kiált, akkor 60 milliót leraknak egy technikás támadó játékosért"

    Mac Allister ezt elfogja látni. Klasszikus értelemben vett DM a 4-3-3 miatt nem indokolt a Liverpool-nál, de Mac Allister pont ezt fogja ellátni. Szerintem ennek okán is ő lesz a CM.

    Tökéletesen jól mutatja, hogy nagynevekhez hasonlítva is milyen a középső harmadban a tackling az ő esetében. Ilyen felállásnál másik hasonló játékos teljesen felesleges (Casemiro esetében az utolsó RM-s évet vettem alapul). [link]

    Ő az, akiért kiált pont a Liverpool középpályája, másra szerintem már nincs szükség etekintetben. Szerintem minden szempontból a Liverpool-ért kiáltó játékos (s fordítva). Kiváló igazolás volt.

    #187816mephi666

    Kiesik Milner, Henderson, Fábio Carvalho, Alex Oxlade-Chamberlain

    Így nem kérdés, hogy lesz helye bőven. S én nem hiszem azt egy percig se, hogy ne robbanna be angliában is. Szerintem hozni fogja Szobi a szintet bőven.

    Szalah Mögött RM-ként félő, hogy két nagy területet bejátszó játékos inkább zavarná egymás terét, s Szobi hátrébb szorulna, ezért mögötte egy 4-3-3-ban, ahol a klasszikus támadó középpályás nehezebben értelmezhető ott a középpályán nehezebb elképzelni nekem. Főleg Szalah mögött értelmezhetetlen. LM LW inkább. Legalább több kapuralövése és gólja is lehet. A CM számomra egyértelműnek tűnik, hogy oda Mac Alister kell.

    #187824dellfanboy

    Azért ők jóócskán más kaliberek voltak, más potenciállal.

    #187819atee_13

    Egészen más szint ő már, mint egy Salzburg-ban a Bl-ben játszva a Liverpool ellen. Azóta brutálisan sokat fejlődött a játéka.

Új hozzászólás Aktív témák