Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz DeathAdder #138311 üzenetére

    első 70 percet csak olvastam, most megnéztem a gólokat:

    1.: adrián nem találta meg gomezt és adott egy szép gólpasszt
    2.: lesgyanús indítás, lemarad a védelem, végül nem védhetetlen lövés
    3.: mákos megpattanó van dijkról
    4.: les? :) (itt már klopp is kínjában röhög)
    5.: megpattanó taa-ról és adrián mellényúlása
    6.: megpattanó fabinhó-ról (klopp már tényleg nem hiszi el, úgy röhög az egészen)
    7.: elég kiszolgáltatott helyzet, viszont a héten láttunk már neuer-től meg courtois-tól sokkal komolyabb lövéseket védeni (megkockáztatom, hogy alissonnak lett volna esélye ez ellen is... nem hiába kapja adrián nagyrészt a kupameccseket)

    összességében nagyon remélem, hogy most 1-2 évre az összes potyagól le lett tudva... 1éve sorban hozták a clean sheet-eket, most meg benyeltek 1 meccsen 7 gólt, amiből kb mindben benne volt erősen a védelem és ennyi rossz megpattanót sem láttam még tőlük

    ui: 4 kör után úgy vagyunk az 5. helyen, hogy kis híján a legtöbb lőtt és kapott gólban is vezetjük a tabellát :) 0-s gólkülönbséggel... (a united és city pedig a 14-16. helyen tanyázik az alsóházban) ...most van 2 hét, hogy összekapják magukat és utána az everton ellen megmutassák, hogy nem felejtettek el játszani

    138312: ramos meg nem adott góljára gondolsz?

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák