Aktív témák

  • spikey

    csendes tag

    Sziasztok,

    nagyon sokat keresgéltem a meglévő témák között de nem igazán találtam olyat ami kizárólag a legújabb kártyák SLI problémáival foglalkozna. Ide várok minden olyan géptársat akinek van tapasztalata 7900GTX vagy GT videokártyákkal SLI-ben, lehetőleg AMD dual core processzorral.

    Tudom hogy nagyon réteg ez itthon, de hátha akad társam a bajban.

    Amire keresem a választ:

    minden általam játszott játékban a felhőtextúra hibásan jelenik meg a felhők széleinél pirosas pixelek vannak. Olyan mintha lenne egy körvonala a felhőknek.

    Az általam próbált játékok: Far Cry, Battlefield 2, EVE online, Half Life 2

    mindben ott a hiba.

    Megfigyelhető még hogy ha a játék SFR renderinget használ akkor a második kártya képe (alsó része a kiszámolt frame-nek) hibás, ha viszont AFR-t akkor a teljes kép részen látszik a hiba.

    Jelenleg a 91,31-es nvidia driver használom és fent van az összes dual core javítás a windows-on is (XP SP2), valamint a most kiadott dual core optimizer is fent van.

    A külföldi fórumokon rengeteg embernek van ugyan ilyen hibája, de nem tudja senki mit kéne tenni.

    Kérlek benneteket osszátok meg tapasztalataitokat.

    Köszönöm!

    AMD X2 4800+, MSI Diamond X16 deszka, 2x MSI 7900GTX, 2GB Geil ram, 2x 150GB WD Raptor RAID0

  • arpi6k

    addikt

    válasz spikey #1 üzenetére

    Itt lehet kérdezni a témával kapcsolatban: [link]

    Intel & ATI

  • spikey

    csendes tag

    írtam oda is, de amiért az új topikot nyitottam az az, hogy a másik SLI tulajok topikban nagyon általános dolgok mennek, és mivel ez egy nagyon specifikus hiba dondoltam nyomok egy új topikot.

    AMD X2 4800+, MSI Diamond X16 deszka, 2x MSI 7900GTX, 2GB Geil ram, 2x 150GB WD Raptor RAID0

Aktív témák