Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    válasz Nertpaelg #2507 üzenetére

    Nem a gamer fejhallgatókat nézzük le, (én legalábbis biztos nem,) hanem a népbutító marketing baromságokat.
    Na magyarázd meg légyszíves, hogy versenyeken miért nem nagyon találkozni ilyenekkel és én már itt sem vagyok. Nem érdemel több hozzászólást a téma részemről.

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

  • LamaCube

    addikt

    válasz Nertpaelg #2507 üzenetére

    Ironizált a kolléga. Csak az írás nem tudja visszaadni.

    Tupa

    Nem volt szofver hozzá. ;)
    -------------------------------------------------------------

    Egyébként pedig totálisan nem tud érdekelni, hogy hogyan keveri-kavarja képezi stb. a hangot a hangkártya és a füles hogyan adja le. Nem műszerekre kötöm és tesztelgetem, hogy melyik szól szebben. Felveszem a fejemre és amelyikkel jobban érzékelem az igényeimnek megfelelő hangot azt fogom megvenni. A kipróbált fülesek közül pedig egyértelműen a Kave volt az. Ezért mertem kijelenteni, hogy egy sztereo fülessel nem kaptam vissza azt amit egy Kave-el. Nem gondoltam, hogy trollkodás lesz belőle.
    Főleg, hogy akinek írtam a "félelmeimet" G35 ügyben az is attól félt, hogy nem lesz nagyon jobb.

    Dudika10

    1. Amit nem látsz az nem is létezhet?
    2. Rossz versenyeken voltál?
    :R

    [ Szerkesztve ]

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • tupacamaru

    veterán

    válasz Nertpaelg #2507 üzenetére

    A "kockázás" meg szimplán gyerekes és nem egy érv. Főleg, ha utána beismered, hogy Neked is van ilyen fejesed.

    A kollégát elég rég ismerem és úgy gondolom hogy megengedhetem ezt a hangot vele szemben. De ezt te nem tudhattad. :B Nem nézem én le a gémer fejeseket, csak a sztereókat. ;)

    Igen, mert nyílván ecc-pecc kimehetsszel leszámolja, hogy melyikre küldi a 6 hanszóróból a sub hangját és melyikre a centert. Az a doboz a kábelen meg csak nehezéknek van a "GAME" mód kapcsólóval. Úgy gondolom, nyilván rosszúl, hogy ezt a műveletet a hangkártyának kell elvégeznie. Különben miért lennének a jack aljzatok megszínezve? A GAME és a MOVIE mód között annyi a különbség hogy MOVIE módban több hangerőt ad a centernek.

    [ Szerkesztve ]

    Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

Új hozzászólás Aktív témák