Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • illes0102

    aktív tag

    válasz T1k3 #19764 üzenetére

    CS:GO-ban próbálta egy ismerősöm én nem nagyon játszottam vele. 7.1-et bekapcsolva szintén elég durva dolgokat produkált neki. Azt mondta, hogy pl. messzebbi embert hallotta hogy trappol egész jól, csak a közelben lévőt is épp annyira hallotta benne és volt egy X távolság amin belül meg megszakadt és nem hallatszott, hogy épp ott lépkednek. Viszont szintén ahogy kikapcsolta a 7.1es hangzást rajta sokkal jobban hallotta a dolgokat. ha HyperX-nél maradnál csak a "beépített" hangkártya miatt nem éri meg a kettes(szerintem). Én is abban a dilemmában voltam, mikor kitaláltam, hogy cloud legyen... hogy a 2 biztos jobb és jó lesz az a virtuális 7.1...de mikor 1 hónap után is kikapcsolva használtam rájöttem, hogy az 1-el jártam volna jobban.

    OFFOFF: Egyébként, amit linkeltél CS:GO-s csapatok, hogy Cloud 2-vel játszanak szerintem reklám/szponzor miatt teszik és van egy santa gyanúm, hogy ki van kapcsolva meccs közben a 7.1 :P

    De igazad van, a G633-at én is nagyon törékenynek érzem... lehet később megbánom, hogy nem a Cloudot nyúztam inkább.

    Remélem sikerült jobban összezavarni :P

    Ha esetleg Szada közelében laksz felajánlom, hogy próbáld ki mindkettőt Nálam hacsak el nem kapkodják addig a Cloudom :D

    [ Szerkesztve ]

  • sting2

    addikt

    válasz T1k3 #19764 üzenetére

    Jelenleg, egy bevallottan 2 éves (egyébként makulátlan minden értelemben) G633 van használva, és azon kívül hogy nagyon lazán forog mindkettő oldal, még csak megkopva sincs, nem tágult ki.
    Szóval, igen, pont hogy nagyon is a komolyan vették a gamer faktort, beleszámolták, hogy sokat lesz dobálva, Pl, Lan partikon,stb.
    Pesten, több E-sport bárban ezek tesznek szolgálatot!

    Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

Új hozzászólás Aktív témák