Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsírkrétamen

    senior tag

    válasz BomiBoogie #10607 üzenetére

    Én meg az ellenkezőjéről tudok beszámolni :DDD
    Nekem is volt anno Sony fülesem, én is utcára, meg géphez használtam, nem volt valami nagy szám, de akkoriban megfelelt. Egy Sony MDR V150-ről van szó...
    Majd amikor sikerült megszereznem életem első "gamer" fülesét, akkor vettem észre, hogy ez azért nagyon más világ. Sokkal másabbul szól, játékokban iszonyat nagy előny a stereo-hoz képest.
    Na meg, hogy nekem most egy Creative Alpha fülesem van, és ezt ki tudom próbálni alaplapiról, és usb-s hangkártyájáról is. Nagyon sok különbség van a kettő között! Míg ha alaplapira van dugva, hallható egy kis sistergés is, sokkal tompábban szól az egész, és olyan életlen. Persze így is jobb volt, mint a régi, de hát...
    Majd kipróbálva usb hangkártyával jokkal jobb lett a minőség, élethűbben szól, tisztábban, na meg hangosabban is :D
    És ez még csak egy usb-s hangkártyától volt...Vagyis egy xonar még jobb minőséget adhat a dolognak. Nem véletlen, hogy mindenki csak ajánlja :K
    (Nekem is volt olyan ismerősöm, aki egymás után próbálta zenére, és játékra az Alpha fülest, meg a V150-et, és meglepő módon neki sem állt át úgy a füle, vagy nem tudom. Ő is roszabbra értékelte az aAlphát, mint a V150-t, pedig azért na nem is ég és föld, de van köztük különbség (bár ugye zenére tényleg jobb a stereo)

Új hozzászólás Aktív témák