Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    őstag

    válasz ozzy711 #927 üzenetére

    Köszi a választ, bár a visszaolvasásra való kioktatásra nem volt szükségem! Voltak olyan idők amikor nekem sem volt jobb dolgom mint egész nap fórumokat olvasgatni, de ez mára megváltozott, tudod, család házfelújítás, stb. Meglepő lehet de olvastam a 901-es hozzászólásodat az enyém megírásakor, de így, hogy felhívtad rá a figyelmem sem tudom, hogy mit kellett volna belőle leszűrnöm. Ugyanakkor tanulságos amit írtál mert én úgy tudtam/gondoltam, hogy a képfelbontás csak vertikálisan feleződik, tehát minden esetben a horizontális sorok váltakozásából adódik a 3D-s kép, de ezek szerint nem.
    Az pedig, hogy egy haverod szerint a mozis AVATAR 3D is olyan volt mint amit a 3D-s TV-n látott, erősen szubjektív dolog, bár kétség kívül bizakodásra okot adó. Ezt már csak a 901-es hozzászólásodra írom, no meg arra hogy egyes embereknek még a helytelen képarány sem tűnik fel, vagy ennél finomabb eltérések, mint pl. ahogy nálunk volt házon belül, mert a páromnak hiába próbáltam elmagyarázni, hogy miért zavaró a számomra Brazil szappanoperás, Barátok köztös képi hatást keltő bekapcsolt True Motion effektus a TV-n, Ő semmi különbséget nem látott a be és a kikapcsolt állapot között, engem pedig annyira zavart, hogy addi kutakodtam a TV menüjében amíg meg nem találtam, hogy mi az az opció ami ez előidézi és amíg meg nem találtam, hogy miként lehet kikapcsolni. Már a boltban is zavart amikor láttam és már ott rákérdeztem, hogy ki lehet e kapcsolni.

Új hozzászólás Aktív témák