Új hozzászólás Aktív témák

  • edeleny

    őstag

    válasz noco79 #483 üzenetére

    Nos.
    Semmilyen élménnyel nem lettem gazdagabb.
    Rátettem a DVI kimenetre az átalakítót, bele dugtam az 1.4-es HDMI kábelt.
    A TV-n egyből megjelent a kép, kristálytisztán.
    Némi állítgatás után a video is.

    És itt megállnék egy pillanatra.
    Egyszer már próbáltam a fiam ősrégi P4-ers gépén, aminek a videokariján (HD3450) van HDMI port. Elég sokat kellett állítgatni, hogy legyen kép, de össze jött. Mivel a procija alkalmatlan a nagy felbontású videók lejátszására, ezért pár sample-t próbáltam ki. A TV automatikusan felismerte, és minden további kapcsolás nélkül összerakta a képet. (half SBS, Half TAB)
    Na most ilyen nem volt, nem hogy a BD 3D-t, de más 3d mkv-t sem tudtam lejátszani, noha a TV-n mind a 4 3D-s opció aktív volt.
    Hiába tettem ki a PowerDVD-t teljes képernyőre, mindig árnyékolt az asztalból valami.
    Ezen kívül a PowerDVD mindig Red-Cyan-ba szerette volna lejátszani, vagy szimpla 2D-ben.

    A PowerDVD-nek van valami beállító programja, azt feltettem, mindent rendben talált, csak a TV-re mondta, hogy nem 3D-s.

    Nyilván való, hogy a probléma valahol nálam keresendő, mind a VGA beállításaiban, mind a PowerDVD beállításaiban.
    Majd legközelebb.

    [ Szerkesztve ]

    Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

Új hozzászólás Aktív témák