Új hozzászólás Aktív témák

  • Nofear19

    tag

    válasz sz.mich #2016 üzenetére

    Szia

    Az a vízi világos filmecske egyedi :-)
    Már legalább 60db. 3D-s half-ou, half-sbs típusú filmet megnéztem de még egynél sem volt egyetlen olyan jelenet ami kifele jött volna. Ezek a filmek mind mélységre lettek gyártva.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------
    Sokszor olvasom hogy a HDMI kábellel van gond meg hogy mivel játsszátok le a videókat, illetve miről.
    Na meg senki sem akar újabb tízezreket külső winchesterekre kidobni.

    Én is vettem HDMI kábelt de a sok probléma miatt amit itt ti is tapasztaltatok (szétesik a kép, gyenge videókártya stb) miatt be is vágtam a kábelt a fiókba. Egyszerűen nincs pénzem lejátszót, újabb kábeleket venni, na meg külső winchestert.

    A Plex nevű programmal minden tökéletes.Leszedem a filmet, frissítem a plexet a böngészőmbe és már nézem is a tévén.
    A winchesteremről a routeremen keresztül juttatom a tévébe lan kábelen keresztül a jelet.
    Van wifi is a tévémen de az nem stabil jelű és annál néha megáll egy pillanatra a film míg pufferel egy keveset. Ezért inkább lanon oldottam meg a jel átadást.
    Nem szaggat, tökéletes 3D-s mind a vízszintes mind a függőlegesen duplázott film.
    Azt szeretném elmondani hogy ha a tévé saját lejátszóján akartok bd25, bd50 ( mt2s ) filet lejátszani, megtehetitek azt hogy a file kiterjesztését mt2s-ről átnevezitek mkv-ra és akkor lejátssza a tévé. Ám ez esetben észrevettem és is a szaggatást, 3 másodpercenként.
    A minőségről. Szedtem már le 6 GB-os 3D half-sbs filmet ami szinte tökéletesen nézhető volt.Nem volt szellemkép.
    Az avatart leszedtem 24 GB-os mkv verzióban és egyszerűen mesés a 3D-s élmény. Szerintem nem feltétlen jó ha bd25, bd50 filmeket szedtek hacsak nincs meg a megfelelő hátteretek ezeknek a jó minőségű filmeknek a lejátszására.

    [ Szerkesztve ]

    LG 42 LM 640S

Új hozzászólás Aktív témák