Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mian

    aktív tag

    válasz petikex #126 üzenetére

    Ezt a kis irományt szerintem érdemes lenne elolvasnod, kivesézik a d szériát benne. Egyébként nem tudom biztosan, ezt valami tv szerelőtől kéne megkérdezni vagy vmi nagyobb hozzáértőtől mint tőlem, de nem hinném, hogy csak a samsung illetve az lg gyártana paneleket, de ha így is van, abban biztos vagyok, hogy a márkák között nagy különbségek vannak relative. Jó márka a samsung, lg, sony, panasonic is. Érveket, ellenérveket mind a négy mellett lehetne felhozni, csak azt mondom, hogy azért különbségek vannak, színvilágban stb...
    A Sony Braviai meg a Panasonic termékei ott vannak a toppon szerintem, persze a samsung meg az lg is tud sokszor nagyon is versenyképes cuccokat piacra dobni. De a samsung idei tv-i most nem annyira jók, legalábbis szerintem, mintha samuéknál kicsit lemaradtak volna most, pedig eddig rendre dicsérté a termékeiket mindenki. Nem rosszak csak nem az igaziak.. De olvasd el a cikket, és akkor hátha jobban tudsz majd dönteni.
    Philips-t kihagytam, azok is jó darabok persze. :)

    mandarina2:

    Pl, ez úgy tudom 100Hz-es. De ilyen kategóriában nem könnyű 100Hzeset találni, ezzel én is szembesültem egy héttel ezelőtt, amikor én nézelődtem. Van egy csomó 100Hz es tv, csak azok már ált, tudják a 3D-t, net stb minden anyám kínját. :)
    Ezek a "sima" tv-k meg ált 50Hzesek.
    Ez sem rossz pl szerintem, de ez csak 50Hz-es. A Samsung D5500 meg áll 100Hz-es, igazából az is 50. Valami olyasmit magyaráztak, hogy az úgy jön ki, hogy 2 képkocka közé a tv beszúr még egy 3.at, és akkor ezáltal folyamatosabbnak tűnik a kép (Ez valami új technology), és ezért írják rá, hogy 100Hzes vagy valami ilyesmi, de hogy az valójában nem 100Hz. Itt írnak erről, ha jól emlékszem.
    Amiket linkeltem azokon van usb is persze meg minden ami kell. :)
    Amúgy mennyit szánsz rá?

    [ Szerkesztve ]

  • BBéci

    titán

    válasz petikex #126 üzenetére

    "csak ők gyártanak panelt a földön"
    Remélem ezt viccnek szántad, bár annak is eléggé gyenge.

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Új hozzászólás Aktív témák