Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz khorvat #37451 üzenetére

    Erről jut eszembe...

    A székesfehérvári Media Markt-ban jó pár 2015-ös, 2016-os és 2017-es készülékre van 15-20% kedvezmény. Utóbbi pedig már elég jelentős árengedményt jelent.

    Arról már nem is beszélve, hogy az alábbi modellekből még van egy-egy darab készleten:

    SONY 55W756 - 249.994 forint (bontatlan példány, ezüst színű)
    SONY 50W756 - 214.992 forint (kiállított, bemutató példány, ezüst színű)
    SONY 50W755 - 214.992 forint (kiállított, PS4-hez használt, ritkábban bekapcsolt példány, fekete színű)

    Ha figyelembe vesszük, hogy ezeket már gyakorlatilag sehol nem lehet kapni, és a jelenlegi árukat, akkor mindegyik jó vétel azok számára, akik a ~max. 250.000 forintos kategóriában szeretnének egy filmekhez, játékokhoz is jó tévét.

    Ami pedig szerintem a "Best Buy", az a SONY 55SD8505. Az utolsó, bemutató darab 279.997 forint a fehérvári Media Markt-ban, még a holnapi napon. Ez gyakorlatilag majdnem 50%-os kedvezmény a többi bolt árához képest.

    Alaposan leteszteltem a szokásos tartalommal, kiegészítve pár új HDR demóval (pl. a SONY üvegfújós, új filmje), valamint a tévén futó kosárlabda mérkőzéssel, és nagyon meggyőzött. A mozgásmegjelenítése remek, vibrálóak a színei, jó a feketéje, a kontrasztja, és annak ellenére, hogy nem valódi 10 bites a panelja, HDR tartalommal is rendkívül meggyőző. Engem az sem zavar, hogy ívelt a képernyője. Egyébként kifejezetten szép készülék.
    Összességében annyira tetszett, hogy komolyan gondolkodtam azon, hogy megveszem. :K

    Aki viszont maximum 300.000 forintért venne egy jó tévét, az szerintem ennél jobbat nem talál ebben a méretben.

    [ Szerkesztve ]

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák