Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PandaMonium

    őstag

    Sziasztok! Olvastam az összefoglalót de továbbra sem vagyok benne biztos mire lenne szükségem: Elsősorban filmezésre, másodsorban játékra és csak harmadsorban zenehallgatásra szeretnék valami audio megoldást egy 20+m2-es szobába, nagyjából 5m-es hallgatási távolsághoz. A büdzsé 100 körül van, hajlandó vagyok feljebb menni ha van értelme, és HA hirdetés vagy akár bolti vásárlás is szóba jöhet. A kérdésem a következő: Inkább házimozi irányba érdemes nézelődnöm ezzel a felhasználással és összeggel, vagy maradjak a 2.0 (+esetleg sub) irányon? Ha szerintetek célszerű 2.0-nál maradni abból ilyen árkategóriában mit tudtok javasolni? Köszi! :)

    Szerk: Az lemaradt, hogy jelenleg egy 1250B-t használok és maradjunk annyiban, hogy nem vagyok elragadtatva tőle. Ettől mindenképpen egy komolyabb előrelépést szeretnék.

    [ Szerkesztve ]

    What I cannot create, I do not understand

  • PandaMonium

    őstag

    válasz PandaMonium #56559 üzenetére

    Időközben igyekeztem művelődni és úgy döntöttem ebben a büdzsében maradok a 2.0 aktív vonalon (külön mélynyomó nálunk a panel miatt valószínűleg amúgy sem örvendetes).

    Most az M-Audio BX8 és a Yamaha HS7 között vacillálok, habár ezek már fölé lőnek a 100k-nak, de ahogy látom ár-értékben elég jók. Próbáltam visszaolvasni de max külön-külön találtam véleményt - itt van valami általános konszenzus, hogy melyik "jobb" (tudom ez ebben a témában elég szubjektív)?

    Illetve ha már itt tartunk DAC-nak ezekhez mit ajánlanátok? Amiket most találtam első blikkre az a Focusrite Scarlett 2i2 3rd gen és a NI Komplete Audio 2. Ezek nem overkill-ek ilyen kategóriás hangfalakhoz?

    [ Szerkesztve ]

    What I cannot create, I do not understand

Új hozzászólás Aktív témák