Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -kamikaze-

    csendes tag

    Sziasztok!

    Őszintén szólva, nem tudtam bővebben visszaolvasni, kevés az időm, de segítségre van szükségem.

    Creative X-Fi hangkártyáról szólt a Z-2300-am amit imádtam, amíg meg nem halt 2 hete (a mélynyomó nem szól :S), gari már nincs, a Logitech egy 50%-os kupont tudott felajánlani. Jelenleg szervízben van, megállapították, hogy valóban a mélynyomóban lesz a hiba, de kapcsolási rajz, stb, nélkül nem fogja tudni megjavítani.

    Szóval jelenleg utódot keresek és továbbra is 2.1-ben gondolkodom.
    Felhasználási környezet a következő:
    - koli szoba (2x4méter, ezért nem látom értelmét az 5.1-nek)
    - a forrás a PC-m X-Fi hangkártyával és driverrel.
    - ami szól az film/játék/zene (és egyik sem másodlagos)

    lehetőségek:
    1. a leglogikusabb az lenne ha a kuponnal megrendelnék egy Z-623-at kb 28-30 ezerből kijönne
    2. más márka. hasonló áron, de max 40-45 ezer környékén. viszont ehhez nem vagyok elég tájékozott.
    3. költsek többet, és esetleg ne is ilyen "kompakt" 2.1 szettekben gondolkodjak.

    Mit tudtok ajánlani Nekem? a Z-623 tökéletes utódja lenne a Z-2300-nak ? vagy felejtsem el a Logitechet, mert ebben az árban magasan jobb cuccok léteznek ? vagy spóroljak mert ebben az árban minden sz*r és vegyek erősítőt, hozzá komoly hangfalakkal ? (utóbbihoz jelzem mégegyszer hogy én fülemnek a Z-2300 is tökéletes volt, tehát egy sokkal jobbat nem biztos hogy rögtön tudnék értékelni vagy kezelni)

  • -kamikaze-

    csendes tag

    válasz PuMbA #15594 üzenetére

    a C3 a legszimpatikusabb, egy ismerősömnek van egy korábbi változata ennek, és imádja.
    a másik két opció esetében azt hiszem a Z-2300 után kevesellném a mélyet.

    köszönöm a tanácsot! olvasgatok a C3-ról.

Új hozzászólás Aktív témák