Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silentfrog

    veterán

    válasz Prego #55933 üzenetére

    Én is vettem egyet a számítógéphez , mivel hálószobában van a gépem . Az Edifier R2730 brutál sok volt 10 nm hálószobába így lett helyette egy Edifier R980T .
    Elsőnek mikor beüzemeltem akkor az az érzés fogott el elsőnek hogy ez egy hulladék. A magas hangok karcosak voltak alacsony hangerőn is bántóak voltak, mély csak magas hangerőn volt élvezhető, hát pont erre nem volt szükségem egy hálószobában.
    Nem ítélkezünk ugyebár addig amíg be nem járatjuk a hangfalat , még akkor se ha ilyen picike az egész.
    Bejárattam, elsőnek kapott egy kis meditációs zenét sok bántó magas hangokkal, [link] , utána egy kis fehér zaj ment neki neki majd egy kis modernebb zenét kapott sok méllyel, egyre emelve a hangerőt. Az első napon bár alacsony hangerő mellett is le kellett takarni mert olyan zavaró voltak főleg a magas hangok.
    Egy hét elteltével ez nem az a hangfal amit vettem érzés fogott el , egész más a hangzás. Volt már pár hangfalam, de az hogy egy "máris szétszedem ez nekem nem kell és visszaküldöm ez egy hulladékból" egy egész kellemes hangzást elérő picike hangfalam legyen ilyet nem láttam.
    Tehát nem ítélj elsőnek adj neki esélyt. ;)

Új hozzászólás Aktív témák