Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Padree.c2

    tag

    válasz Bodz #41819 üzenetére

    Először is köszönöm a kitartó és hozzáértő segítségedet. Sikerült egy olyan helyre elmennem, ahol sikerült meghallgatnom az Alesis-t. De "sajnos" voltak ott másik hangfalak is, amikkel összehasonlítva nem volt kérdés, hogy nem ő lesz a befutó. A végső döntésem egy PreSonus Eris E4.5 lett. Ha szántam volna a projektre "kicsit" többet, akkor M-Audio BX6-ot vettem volna, az teltebb mélyeket tud, hasonlóan szép, tiszta hangképpel.
    Pár gondolat az Erisről így két hetes együttélés után:
    Ami egyből szembetűnő az a kiegészítők minősége, normális kábelek, talpra ragasztható rezgéscsökkentő (ránézésre öntapadós habosított gumi), a beüzemelési segédlet, amit tényleg nem árt elolvasni. Az összeszerelés is nagy odafigyelésről tesz tanúbizonyságot. Az üzletben a dobozból kivett példányt hallgattam meg, ami már ott is meggyőzött, de cca. 50 óra járatás után még jobban letisztult a hangja. A tesztsort egy Akai lemezjátszóval indítottam, ami kis csöves erősítőn keresztül érkezett meg hozzá, nagyon szépen visszaadta az összes hangszer hangját, egyedül a legmélyebb tartomány nem volt olyan erőteljes. Gépen tesztelve külön erősítő nélkül is telített, szép hangja van, azóta is rá van kötve a dokkolóra folyamatosan (később tervezek hozzá venni egy külső hangkártyát, hogy tisztább jelet kapjon - ehhez esetleg pár tippet szívesen vennék). Szereti a veszteségmentes zenéket, vagyis inkább én, ahogy szinte minden részletét visszaadja.
    Aki hangszeres zenét hallgat, annak jó szívvel tudom ajánlani. Én meg vagyok vele elégedve.

    Pp. ♠

Új hozzászólás Aktív témák