Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Damage

    senior tag

    válasz TomBoy1986 #1499 üzenetére

    34 ezer alatt nem lehet most Z2300-at venni, egy dolog, hogy mennyiért jutottál hozzá anno. Én meghallgattam és teljesen máshogy látom (hallom). A Z2300-as mélye dübörög, a szatelitek meg erősen felejtősek. THX ide vagy oda, a Genius 1250X-e jobban (szebben) szólt és az 5.1 (DHT-510) meg erősen alázta. Lehet, hogy az én fülemmel van a gond, nem tudom. Saját szubjektív tapasztalat. Nem akarom a Logitechet fikázni, hiszen erőteljesen húz a szívem ez a márka felé. Egér, klaviatúra stb. A Genius-t soha nem szerettem és nem soroltam a felsőbb márkák között. Mégis jobban szól szerintem. Ezért is jelenthetem ki, minden előítélet és elfogultság nélkül, hogy jobban szól a Genius.
    Ne haragudj, de az meg egy hülyeség, hogy a DHT 510-es hangereje sehol nincs a Z2300-hoz képest.... Lehet, hogy én fogtam ki egy ''hibás'' Z2300-ast vagy egy tuning Genius-t, de ez utóbbi hangereje lenyomta a Logitech-et (torzításmentesen). Amiket kipróbáltam (original CD-k): Jean Michel Jarre, Samael, Prodigy, CoD, Napalm Death.

    ''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

Új hozzászólás Aktív témák