Aktív témák

  • GP-Sz

    senior tag

    Üdv! Nekem 959NF van és szerintem nagyon jó. 1280@100Hzen használom. Fényerő nemtom kinek kellhet nagyobb, szerintem az forduljon orvoshoz :) A két csíkot csak világos felületen lehet észrevenni, de akkor sem szembeötlő. Két kis, kb tizedmilliméteres sötétebb vonal. Nekem egy bajom volt eddig a monitorral: külön vga kábelt adnak hozzá, amit én alig bírtam rádugni a monitorra, mert kicsi hézagot hagytak és baromira szorult a műanyag házhoz (de lehet, hogy csak nem volt szerencsém). Ezen anyáztam picit, de többet se szedem le, az biztos :) Ami nagyon tetszik benne, az a talp megoldása. Annyira jól sikerült eltalálniuk, hogy fél kézzel lehet rajta mozgatni a monitort gond nélkül vízszintesen és függőlegesen is. A menüje nagyon jó szerintem. A Highlight funkciónak szvsz semmi értelme, de kárt se csinál :) Viszont a MouScreen, vagy mi egész jó. Nem bíztam benne, de sikerült egy kulturált kinézetű és működőképes programot csinálniuk, pedig ezek a gyári utilok mindig ilyen összetákolt szarok szoktak lenni majdnem minden hardvernél. Hirtelen ennyi jut eszembe.

Aktív témák