Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz yerico #42 üzenetére

    Kezd kaotikussá válni a téma, ezért hagyjuk. Már lassan 1800 mm-nél tartunk!:)) A z2-s gépem 35-350mm. Az sem érdekel, hogy ki mit hisz el. Nem azt mondom, hogy mindenki meg tudja tenni, mert mint írtam, a barátnőm sem képes megtartani, főleg 2 ok miatt. Az egyik, hogy a hátsó LCD-t használja, ezért kb 30-40 cm-re eltartja magától a gépet, ráadásul exponálásnál megnyomja a gépet is.:B Tiszta sor, rossz fényviszonyok melett még nehezbb a dolog. Én is igyexem fix dologhoz nekitámaszkodni.
    Nyomtattam ki A4-s képet, 4 megás gépemmel fotóztam, SEMMI gondot nem látok benne! Felraktam pár képet, bár most nem tudom megnézni, éppen melyek vannak fent Bővebben: link Vannak itt táncos képek is. Talán van köztük 10x-s optikai zoomos is (táncos nincsen ekkora zommal). Majd este ,megnézem, és rakok fel olyanokat is, melyeket kézből fotóztam, nem a legjobb fényviszonyok melett.:B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák