Új hozzászólás Aktív témák

  • F.csaba

    csendes tag

    válasz andrea.lois #9578 üzenetére

    Gyerekek, ezt az írásomat a fénymadár fórum IT cafe topikjában biztonsági okoból elmentem!

    Volna egy ötletem, ha benne vagy...
    Hagyjuk ezt a zsidó témát, mert nyilvánvalóan nem értünk egyet, én pedig nem szeretek felesleges vitákba belemenni, nem látom értelmét, elfogadom, hogy neked ez a véleményed, és ennyi. Az enyémen ez úgysem változtat!
    Megegyezhetünk ebben?
    -írod

    Látod kedves Andrea! Talán éppen ezért nem engedte meg Pál a nőknek hogy tanítsanak!

    Mert amilyen ügyes vagy te a gondozásban, meg az ápolásban, meg az utcákon tengődők vígasztalásában , hát bizony ez nagy adománya Istennek! Éljél vele továbbra is!

    De nehogy megsétődj amit most mondok: érzelmekből nem lehet istennek ígéjét kikövetkezteteni!!!

    Mert hogy egy helyen Isten szemefényének nevezi....

    És te ebből arra köv., hogy akkor már biztosan, hogy....

    Tudom!!! Pontosan tudom azon gazemberek édesanyja is síratja saját gyermekét, akik emberellenes módon, nem egy esetben gyikosok kapják meg jogos, illetve többnyire méltánytalanul alulértékelt bűntetéseiket! Az anyjuk meg sír, zokog, sikong , hogy az ő szegény kisfiát...most miért,,,?!

    NŐK! Házasságszédelgőért színte lágnralobbantak, hogy hogyan lehet ezt a szegény embert ....?

    DE VEDD TUDOMÁSUL ISTEN NEM NŐI MÓDON ELFOGULT! ISTEN IGAZSÁGOS!

    És tévedhetetlen! Ha szemefénye megöli az ő követét, Jézus maga mondja el a példabeszédében, hogy mit csinál akkor a gazda a gonosz házanéppel ha hazatér!!!!

    Ha ő ítél a zsidók felett, nem is kell nekünk! És Ő megtette ítéletét, és megteszi ezután is!

    Fiától üzente meg az Ő "szemefényének", hogy ha meg nem térsz Izrael.....

    Mond már el nekem, hányszor volt a zsidók életében eddig az ő holokausztjuk?

    És hányat akarnak még, hogy megértsék végre, hogy senki sem mehet az Atyához, csakis JÉZUS által!! NEM ÉN MONDOM!!! BENNE VAN A BIBLIÁBAN ISTENNK BŰNTETÉSE!!!

    Ne engem győzködjetek ezzel a Jánossal, hanem éppen a zsidókat, hogy nagy veszélyben vannak! És ahogy a napi híreket is látom, napról-napra távolodnak el Istentől!

    Ha véditek a mai állapotukban izrael elhajlottságát, azzal tévhitben tartjátok szegényeket és azt a látszatot súgalljátok, hogy támogatjátok mainapi cselekedeteit!

    Magatok is löktök rajtuk egyet a bűnetetésük felé!

    A mai vezetők megalázzák a nagyköveteket, felvásárolják az országunkat áhh, nem folytatom...

    Biztosan vannak keresztény zsidók is, bár én még nem találkoztam velük! Isten éltesse és sokasítsa el őket ! Ha kérik és módomban áll, segítem őket én is ! BIZONY!!

    Éppen úgy, mint az arab, cigány rutén, pigmeusi magyar keresztény testvéreimet is!
    SEMMI ELŐNYÜK SINCSEN ATTÓL SENKIKNEK ISTEN ELŐTT, HOGY ZSIDÓK VAGY MÁS NEMZETISÉGŰEK!!!

    Ha ezt nem érted meg kedves Andrea, neked szerintem nem szabad hírdetned szóban és közlésben! Mint ahogyan mondtam is, a te szamaritániusi cselekedeteddel hírdetsz a leg hitelesebben!

    Mert jóllehet, mindannyian tévelygünk, ingadozunk, és támolygunk, de ha a mi cselekedeteink igazak, megbocsájatatnak ballépéseink-gondolom!

    Csak mindenre kérlek, inkább más utat próbálj keresni, mint a tanítás felelősségét, amit szigórúbban kének számon!

    Jól kezdted, amikor itten békítetted az emebreket és faragtad faragatlanságainkat!

    CSak tovább ! EZ AZ !

    De akit nem győnek meg az érvek, aki a tényeket nem tudja hite alá rendelni úgy, hogy ne kerüljön önmaga ellentétével szembe, akinek az Igazság felett áll a rácsodálkozása, hogy mint " a szemefénye" HIGGY NEKEM: AZ NE TANÍTSON, OKÍTSON MÁSOKAT!

    Van itten már megcsontosult ember úgy is elég!

    Én, magam is biztosan annak látszom, pedig hidd el, hogy nem! Ha te zsidógyűlölőnek könyveltél el, vedd tudomásul, hogy tévedtél!

    Mégegyszer mondom, kérd a segítségemet, zsidómentésre, hogy a farizeusi pusztábanrekedségtől segítsük a Kánaánba érni az Ó szöveteketes zsidókat és én megyek!

    De ez nem helt úgy, hogy közben meg kikergetjük, lenyilazzuk az ott lakó halesztinokat! Felvásároljuk a magyarokat kilóra...és hasonlók! Mert az Ó-szövetségnek immárom számunkra vége!!!!

    És mi az Újban élünk! És éljünk, kersztények, zsidók, arabok mindannyian Istennek békéjében is!

    Most persze nem változtattam a véleményeden biztos, meg te sem az enyémen, de abban is biztos vagyok, hogy közelebb kerültünk! Lehet, hogy nem egymáshoz, de az Igazsághoz minden bizonnyal!

    .m.n !

Új hozzászólás Aktív témák