Új hozzászólás Aktív témák

  • JJános

    addikt

    válasz csaba54 #9434 üzenetére

    Azt hiszem lassan befejezem ezt a beszélgetést, mert úgy látom, hogy nincs értelme.

    Én sem akarom táplálni a trollt. Úgy írod, hogy ez sem stimmel, és más sem.
    De írd azt is, hogy csak benned. Mert bennem stimmelnek a dolgok.

    Gondolatok: Isten tudja, hogy a gonosz embergyilkos, és el is fog jönni a nap amikor a gonosznak nem lesz többé hatalma egyetlen ember felett sem. Most is csak azért van hatalma feletted, mert teret adtál neki. Isten nem fog a te gondolkodásod szerint gondolkodni, ezért hát célszerű lenne, ha az Ő szemszögéből vizsgálnád a dolgokat, mert így csak vádolod Őt. Ami sem nem célszerű, sem nem megoldás.
    Ráadásul Istenszerető emberek szívébe markolsz ezekkel a mondatokkal.

    Próbáltál gondolkodni azon, amit írtam, vagy csak tolod tovább a szövegeket.

    "nekik azt tanítják a vallási vezetőik,ahány gyaúrt elpusztítasz annyi szolgád lesz a paradicsomban,különben nem is tudná,meg a paradicsomról se tudna"

    Azért teszik így, mert buták. Felelni is fognak érte. Minden kiontott csepp vérért felelni kell. És csak mert ezek az arabok így tesznek, akkor most mi is tegyünk így, vagy félsz tőlük?
    Csak mert nem tudom, hogy ez neked miért probléma. Ők ezt az Istenismeret hiánya miatt teszik, és nem Isten parancsára. Ezért nem Isten a felelős!

    2007-05-06 óta itt!

Új hozzászólás Aktív témák