Új hozzászólás Aktív témák

  • Algieba

    őstag

    LOGOUT blog

    Elmerengtem az ismert világegyetem méretein, és mekkora lehet valójában az Univerzum, és megráztam a fejemet. Abszurd elképzelés, hogy ennél a képződménynél is hatalmasabb valami alkotta volna meg eme gigászi csodát, és eme az Univerzumnál is hatalmasabb lény, pont egy olyan aprósággal foglalkozna mint az ember. Kb. ez olyan lenne, mintha fenemód aggódni kezdenék a beleimben élő coli baktériumok miatt, ráadásul külön odafigyelnék egyre a több millióból és kedvtelve szemlélném jó létét, osztódásait stb. (Homlokra csapós smile.)

    Miért kell vitatkozni egyértelmű dolgokon? A hit egy elmeállapot. Aki hisz, az "szerelmes". Mondhatsz egy szerelmesnek bármit, el nem tántoríthatod vágya tárgyától.

    Ui.: Szombaton egy helyi Biblia klub tartott zenés műsort a városban. Egyáltalán nem akartam bántani őket. Legyen a hitük szerint. Részemről porból lettem porrá leszek lélek- és istenmentesen. Nincs mit megmenteni bennem. Halhatatlan lélek? Ami nincs.

    A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Új hozzászólás Aktív témák