Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz kymco #18837 üzenetére

    Ha nincs a Sátán (véletlenül kisbetűvel írtad a nevét) akkor nem esznek az almából ergo megajándékozta őket vele. Mint ahogy Prométheusz is megajándékozta az emberiséget a tűzzel amit az Olümposzról lopott.

    "A Biblia nem a tudás fájáról beszél, hanem a jó és a rossz tudás fájáról."
    És én nem is beszéltem másról eddig sem. Ha félreértetted akkor az nem az én problémám.

    Az a baj, hogy nem vagy hajlandó elfogadni a nyilvánvaló igazságot. Azt hogy egy gonosz Istent imádtok. A Biblia nem más mint a bűneinek a lajstroma. Minden rosszat a Sátánra kentek ill megmagyarázzátok, hogy az Istennek célja volt vele, csak az emberek nem érthetik meg az ő indítékait. Hihetetlen hogy a legnagyobb rémtettet is egy legyintéssel elintézitek, ha azt ő követte el. Egy pillanatig sem gondolkodtok el azon, hogy talán mégsem volt helyes az amit tett. Mégis milyen Isten követel véráldozatot? Milyen Isten öl meg minden elsőszülöttet? Milyen Isten az aki elpusztít és/vagy örök szenvedésre ítél mindenkit aki nem hajbókol előtte és tartja be minden egyes utasítását?
    Még a maják emberáldozatot követelő Istene is szolidabb nála.

    (#18838) llll:
    Mindegy hogy nevezzük, a tudás az tudás.
    Nem lehet aznap valaki halott ha még élt vagy 600 évet. Ez egyértelmű hazugság volt Istentől.

    [ Szerkesztve ]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák