Új hozzászólás Aktív témák

  • llll

    senior tag

    válasz Huma #18564 üzenetére

    "No jó, de én logikusan le is tudom vezetni az álláspontom míg ők nem. "
    dehogynem
    legalábbis sztem nem 1 objektív vmi a logika sem
    hanem nagyon is képlékeny, szubjektív, nyakatekerhető az aktuális célnak megfelelően

    "Jellemhibákról volt szó. Nekem nincs egy sem."
    ja, akkor én kérek elnézést:)

    "tréfából dinoszaurusz csontvázakat ás el a földbe és meghamisítja a szénizotópos kormeghatározás eredményeit"
    mire gondolsz pontosan?
    csak mert az állatvilágot - ha jól emléxem - 1 teljes "nappal" korábban teremtette meg, mint az embert
    tehát a dínók akár már ki is halhattak, mire ádámra került a sor
    (mindezt persze úgy értem, hogy ha az a 6 nap esetleg tényleg mégsem feltétlenül 6x24 órát jelentene)
    a szén-izotópos (és a többi - mert ezzel spec már nem is lehet évmilliós/millilárdos időket meghatározni) kormeghatározás pedig - ha jól vettem ki - végső soron megint csupán FELTÉTELEZI, hogy a C14 mennyiségét befolyásoló körülmények nem változtak az ELLENŐRIZHETŐ időintervallumokon túl sem
    szal sztem ennyit róla
    tájékoztató jellegű vminek jó, bizonyítéknak édeskevés

    "És ugye a csillagok több milliárd évig "élnek"."
    legalábbis manapság
    de mi van, ha a teremtéskor isten kénye kedve szerint változtatott ezen is?:)
    mert elvileg miért ne tehetné meg?

    "Lehet hogy nem lenne, de még valószínűbb hogy a sok korlátozó tényező hiányában már sokkal előrébb járnánk."
    hát én meg sajnos attól tartok, hogy nem a vallás és nem egyéb külső mondvacsinált ürügyek miatt nem tartunk még előbbre, hanem mi magunk vagyunk ennek az akadálya

    [ Szerkesztve ]

    Soha többet DPD!

Új hozzászólás Aktív témák