Új hozzászólás Aktív témák

  • D.Orion

    veterán

    válasz zack #271 üzenetére

    Szerintem rakd fel a polcra az RO2-t azt vedd meg az MW3-mat és játssz majd azzal. Komolyan mondom kezd zavarni, hogy 20+1 alkalommal leírod ugyanazt a problémádat. Írd le a tw fórumra ne ide nekünk, mert itt senki nem tud ellene semmit tenni. Már mindenki tudja itt a topikban, hogy neked a csúcs szuper hardveren is szarul fut a játék, míg másnak egy fele annyiba se kerülő gépen is remekül elmegy. Nekem személy szerint kezd elegem lenni a most már kétségbeesésen túlmenő irományaidról. Attól, hogy leírod ide, hogy így szar úgy szar még nem lesz jobb. Menj a TW fórumra azt írd le ott, küldj reportot meg mit tudom én még mit. AMD oldalán is megteheted ezt.

    Ui.: Mielőtt rám rontanál azzal, hogy hogy merek beleszólni közölném veled, hogy a fentebb olvasható szöveg egy többszörösen finomított verziója annak amit eredetileg írni akartam neked. Igyekszem megadni a tiszteletet mindenkinek, de feléd kezd elfogyni a türelmem, szerintem másoknak is ebben a topikban. Egy oldalon minimum 4-5hsz a tiéd, ami csak arról szól, hogy még mindig szar a játék... Miközben másnak meg folyamatosan javul... Lehet, hogy ez nem a te játékod alapból sem? :U

Új hozzászólás Aktív témák