Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    válasz ALONSO11 #318 üzenetére

    Így van... :K
    Azt azért nem értem, mire a nagy hajcihő? :F
    Ebben a játékban van csomó minden: Fps, autózás, ráadásul fegyveres autókkal, főküldetések, egy rakat mellékküldetés, minijátékok, al-versenyek, szóval egy csomó minden, amit két-három játékban lehet felfedezni külön-külön. :K
    A grafikai hibák...az más kérdés, én biztos nem engedtem volna ki így a játékot, de én nem is panaszkodok, nem volt bajom vele különösebben. :N

    (megjegyzem: izgatottan téptem ki a futár kezéből a BF3-at, és hát mit mondjak...a billentyűnyomkodós, konzol-agybeteg "ki az ügyesebb egy ezredmásodperc alatt" elvtől kiborultam, a BF sorozat szégyene lett így...bár maga a játék nagyon király, a grafika is rendben van, meg tényleg élvezetes, de én majdnem széttörtem a billentyűzetemet egy párszor...és mégis, csak ódák zengenek a gaméról...nem értem én ezt a világot...inkább az MW3, lehet, nem annyira szép, de ott nem törik szét a hangulatot és a játékélményt)

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Új hozzászólás Aktív témák