Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    válasz Silenzio #305 üzenetére

    Ok. nyugi.
    Van, aki ezt, van aki, amazt szereti.
    Neked nem jön be, ez nem baj.
    Nekem bejön, ez meg ne bántson senkit. Így téged se.
    Olvasd el a cikkemet a logout-on, nem hinném, hogy pont nekem maradt ki bármi is az elmúlt 15 évben, maximum nem pontosan írtam, mert a Duke Nukem 3D-re gondoltam természetesen, egy évben jöttek ki anno. (azt hittem, ez elsőre is világos... :D )
    A játékokról- stílusokról -fejlesztőkről - ötletekről - lineáris/nem lineáris dolgokról meg nem érdemes belemenni, én is bánom, mert ez akkora téma, hogy legalább 6 cikket érdemelne meg. Mert ebben is ezer vélemény van.
    Egy példa: életem egyik legjobb játéka, az ID-től függetlenül!! :) , a Deus Ex volt. Megjelent a legújabb része, és nem tudtam vele mit kezdeni, unalmas, konzoltestvér akármi, míg a régi játékot lehet, hogy egyik nap elkezdem, és oda fog szögezni a monitorhoz...

    Te másképp látod, én is, meg még sokan amúgy, meg harmadképp, meg ötödképp, ez nem változtat azon, hogy nekem jó ez a játék, neked ettől meg nem.
    Így kerek a világ. :K
    Peace! :)

    OFF a végére: a héten megjött a BF2, tegnap a single-t lenyomtuk, hát ettől se hasalok el, pedig akkorákat mondtak előzetesen, 6 oldalt szenteltek pár hónapja a Gamestar -ban neki...de előre lefogadom, hogy a BF3-at senki nem fogja szapulni, mert hát a svéd srácok sosem hibáznak... :D Pedig egy akkora bug van az utolsó pályán, hogy fél óra múlva tudtam csak tovább menni, ezt a megfelelő fórumba be is írtam, bár lehet, hogy az én lemezem lett csak ilyen... :) )

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Új hozzászólás Aktív témák