Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    válasz Silenzio #301 üzenetére

    Oké. :D

    Mit írtam a legelején?
    Van, aki ezt, van aki, amazt szereti.

    STALKER egy stílus, a Half-Life egy stílus, a Crysis egy stílus, a COD egy stílus...sorolhatnám még.
    Ja, az ID egy stílus.
    Az ID sosem volt híres az RPG-ről vagy a taktikáról...stb. EHHEZ képest lett jó, jobb, mint pl. a Doom3. (ami egy idő után nyomasztó volt, pedig aztán én ID rajongó vagyok, mint látszik)

    Írtam, hogy a játék még szerintem sem lett ütős, sőt, ha jól emlékszem félkészt említettem. Ezen addig nem is változtatok, míg nem jön ki valami texture csomag, ami biztos kijön, ekkorát már nem akarnak égni, szerintem.
    Minden évben kb. 5 nagyon jó játék jelenik meg minden műfajban. A többi meg hulladék. Most gondold el, milyen tökéletesek a a City Interactive "parádés" játékai. Hát azokhoz képest a Rage egy csúcstechnika. A régi, annak idején is felesleges agyondicsért FEAR motorjával tolják a legtöbb esetben, teljesen történet nélkül, unalmasan, egy pálya után uninstall. (ilyenek a Terrorist takedown részek pl.)

    És bizony hőbörögtek a Crysis 2-n, mert a legelején DX9-el jött ki, és ez is főleg a konzolok miatt volt. Ennek utána nézhetsz. Később jött ki a két partch, a DX11 ultra, valamint a high texture.
    De nem szeretnélek meggyőzni én téged, meg mást sem, csak elmondtam a véleményem.

    Jó a Rage, de nem tökéletes, 50 sokkal fosabb játékot lehetne felsorolni az FPS műfajban, és azért mégse szimpla hentelős, mint a DNF. (amit azért én imádok, hiszen a Q1 után az jött nekem anno...)

    Amúgy meg te is tudod, az ellen topiknak mindig nagyobb tábora van, ez az emberi faj természetéből adódik, nincs semmi hókusz-pókusz! :U

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Új hozzászólás Aktív témák