Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    Üdv skacok!

    Néha nem értem az embereket.
    Van, aki ezt, van aki, azt szereti. :K
    Nem vagyunk egyformák. Biztos sokan vannak, akik már csak az ID szócska miatt is megvették, és végigtolták. Ilyen lennék én. Én is úgy érzem, hogy nem lett se tökéletes, se grafikailag lenyűgöző. Viszont mindent egybevéve, élvezetes játék.

    Carmack már bejelentette, hogy készül a texture pakk, ami javítja majd a látványvilágot.
    Annak idején a Crysis 2 DX11 nélkül jött ki, mégse volt ekkora felháborodás. És azt is kell nézni, szerintem, hogy a játékmenet mit kíván. A STALKER valóban pompás, de ott nincs annyi pörgés, járművezetés, inkább a lassú előrehaladás jellemzi. (kivéve a parádés tűzharcokat)
    Itt viszont van pörgés. :K
    Amúgy meg: pont attól jó ez az ID játék, hogy nem annyira ID játék. Autóversenyek, fegyverek-lőszerek-kellékek vásárlása, beszélgetés az emberekkel, mellékküldetések, minijátékok.

    A DNF volt inkább ID-s játék e tekintetben, és az sem volt grafikailag tökéletes.
    (amúgy most a CD Galaxisban a DNF+Bioshock2 6000 Ft-!!!)
    Ami amúgy megfekteti a grafikus motort készítőket, az a konzolok világa, már a Crytek vezetője is besírt, hogy hogyan haladjon előre, ha egyes konzolok fele annyit tudnak, mint a legmodernebb PC-k? (ezért jött ki utólag a DX11 Texture pakk ott is) És ezért kapjuk majd meg egyszer az ID-től ehhez a játékhoz is.
    Az már viszont tényleg gáz, hogy így elég félkész termék lett, de ezen meg kár vitázni, időgépe még mindig nincs feltalálva a legjobb ismereteim szerint... :D

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Új hozzászólás Aktív témák