Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolee11

    senior tag

    válasz szupermacs #27 üzenetére

    Teljesen igazad van, én is csak azért szeretem a sorozatot, mert tetszenek az egységek, a pályák, a hangulata, de multiban csak a barátokkal játszok, volt olyan, hogy na akkor összeültünk a régi LAN-partikat idézvén egy páran, és na lássuk mit tudunk mi együtt 3-an 4-en. :) Mondanom se kell, hogy 15 körig bírtuk idegekkel, és abból 14-szer kikaptunk és egyszer is csak azért nyertünk, mert az ellenfélből kilépett egy vagy több játékos. :DDD
    Orbitális ostobaságnak tartom, hogy az elején, pár alap egységgel a másik bázisát el lehet lehetetleníteni, aztán 2-3 perc alatt akkora hátrányt lehet szenvedni, hogy onnan semmi esély. Nincs normális balansz, pár zerling megeszi megatront is, hát persze, elcsócsálják az acélt. A bunkerek lópikulát sem érnek, nincs normális védekező épület. :K Napestig sorolhatnám mennyi ostobaság van ebben a játékban, valahogy úgy érzem, arra mentek rá, hogy megtanuljunk 5000 információt egy-egy egységről, és ugye kifürkészve az elején, mit csinál az ellenfél, annak ellenszerét küldjük rá, ami a leghatásosabb ellene. Na ez az amire nekem nincs időm, így a multi is csak néha van, ha van hasonló tudású embertársam aki játszana egy jót.
    Akkor már inkább a Company Of Heroes, na de az egy másik történet...

    NetTom
    Lehet igazad van, lehet nekem nőttek az elvárásaim, de mindenképp kiábrándultam már a kampányból is. Újabb 3x5 percért nem veszek egy DLC-t sem. :)

    Yutani
    Na erről van szó. :)
    A több órás kampányok... Mint a CnC3 utolsó küldetése, na az már valamire való pálya volt, de előtte is volt pár pálya ami odatette magát. Azt se tudta az ember merre induljon, aztán mind1 volt mert mindenhol ott volt az ellen, és nem sokat tököltek egy-egy ellentámadással. Ezeket nehéz vagy legnehezebb szinten játszva azért aprított az ember rendesen.

    no brain, no problem

Új hozzászólás Aktív témák