Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz AxBattler #1 üzenetére

    Nem tudom hol voltak a dotások mikor ezt a kérdőívet kellett kitőlteni. Valószínűleg dolgoztak mert ugye a Dota2 játékosbázisa idősebb. Aztán az ovodákba kiosztották a gyerekeknek a kérdőívet ők meg bőszen x-elgették a LoL-t. ;]

    Bocs! Semmi bajom a LoL-osokkal! :R

    Érdekes is, hogy a legnépszerűbbekben nincs benne, ellenben a légnézetebbe igen. Akkor van aki csak nézi, de mivel nem játszik vele, azt se tudja mit lát?! :D
    Egyébként meg külön kategória a Dota2 annyira jó! Mindenek felett áll! ;)

    szerk.: Az esportmilla annyira foglalkozik a dota2-vel és pont annyira ért hozzá, hogy felmerültem náluk mint dota2-vel foglalkozó munkatárs. Csak aztán inkébbnem akartam mert baromira nem én vagyok a megfelelő ember erre. #truestory

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Pene #6 üzenetére

    Én nem dacból, vagy sértődöttségből írtam amit írtam ezt fontos megjegyezni. Az, hogy én miért utasítottam vissza az ajánlatot (igen lett volna egy rosta) részben azért van mert nálam van ennél megfelelőbb ember, és nehéz lett volna ezt úgy elvállalni, hogy tudom a játékostársam sokkal alkalmasabb lenne erre a feladatra.
    Részben ezért.
    De nem nagyon láttam azóta sem előrelépést, eltelt már két év. És ne haragudj de szerintem, pont ez reprezentálja a hozzáértést, hogy megkértek olyan embereket is, hogy legyenek tagok akiket nem is ismertek. Én ha egy ilyen komolyan gondolt szervezetben tevékenykednék akkor megválogatnám az embereket. Sajnos itt ezt a gondolatmenet be kell fejeznem mert nevek említése nélkül nehéz körülírni a dolgokat, én pedig nem fogok mást belevonni most ebbe.

    Az esportmilla tökéletesen reprezentálja a mai Magyar esport helyzetét, mind működésében, mind eredményeit tekintve. A kezdeményezés jó, ezt elismerem. Azt pedig, hogy az akadályokat ki/hogy próbálja meg leküzdeni az már az egyén lehetőségein és akarásán múlik.

    És elhiszem, hogy a Dota2 a szíved csücske. És, hogy foglalkozol vele, de ahhoz, hogy ezt az egészet valaki normálisan átlássa kb. 1000h feletti játékidő + nemzetközi scene ismeretek kellenének. Nem 340h játék.

    Magyarországon TZ az egyetlen aki nyíltan kiállt a Dota2 mellett, és megpróbált változtatni a jelenlegi helyzeten.

    Azt belátom, hogy a dota 2 scene toxic, zárkózott, és vannak problémák, de nem látom a próbálkozást. Azt, hogy esportmilla próbálna változtatni ezen a helyzeten. Netalántán nem áll érdeketekben?

    Dota 2 16 találat: [link]
    LoL 86 találat: [link]

    Értem én, hogy ott van csacsi. Tisztelem, becsülöm, minden elismerést megérdemel. De nem mondanám, hogy a milla nagyon fontosnak tartaná a Dota 2 megismertetését, az emberekkel. Holott az elsődleges cél az esport népszerűsítése, és ennek szerves része a Dota 2, sőt alappillére azt kell mondanom.

    Azt viszont nem értem a kérdőív végeredményével kapcsolatban, hogy a legnézettebb játékok között ott a Dota 2 az 5. helyen. Mert még ha becsúszik a legnézettebbek közé utolsó helyen azt érteném. De rögtön a középmezőnybe? Mikor nem népszerű? A leadott szavazatok száma gondolom egyenlő. Ez fura, nem megmagyarázhatatlan, de fura szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz vzsryl #8 üzenetére

    A cs scene-ben lehúztam 11 évet. Mikor már ismertem a "nagyobbakat" akkor otthonosan mozogtam, jó hangulat volt. Addig meg? link Ezt rég írtam, 8 éve. Akkor én is más voltam, és a scene is más volt úgy tessék olvasni.

    szerk.: Abban a cikkben van egy ilyen mondat "ÉS HA EZEK AZ EMBERKÉK VÉGLEG BEFEJEZIK, AKKOR MI LESZ?!" Nos most már tudom a választ. Akkor előlépnek a dev félék a saját cs akadémiájukkal és viselkedés kultúrájukkal. :) Kodi meg sose fejezi be. :P

    De ilyen és ehhez hasonló dolgok mentek. Aztán kodival is és a többiekkel is jobban megismerkedtünk. És nem vagyunk azóta se rosszban, sőt ha összefutunk valahol akkor pár szót biztos váltunk, néha dumálunk is ha úgy adódik.
    Ma nem tudom mi a helyzet a CS scene-ben. Én attól vagyok csak rosszul, hogy minden a ládákról a matricákról szól, de erről már a játék topikjában kifejtettem párszor a véleményemet. De nem lennék ma már szívesen a CS scene oszlopos tagja, a mai fiatal gamerek mentalitása egyáltalán nem egyeztethető össze az enyémmel.

    A Dota 2 scene-t nem ismerem teljes mélységében, akiket ismerek azok nagyon jó emberek/játékosok. Igazán szeretek velük beszélgetni. Ez meg volt anno CS-ben is, csak oda kellett kicsit piki és a többiek hátszele. Engem mindig segítettek Dota2-ben, sose vesztem össze még senkivel. De ez csak az én mikroszférám akiket ismerek. Szóval ők érettek, és rendesek egytől egyig.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz vzsryl #8 üzenetére

    kifutottam a szerkesztési időmből

    Egy valami eszembe jutott a mostani CS:GO scene-ről. Volt egy balhé, mikor Kodi szívárványos profilképett tett ki a fb-ra (akkoriban valami volt ezzel kapcsolatban, sokan csinálták), és ott amit kapott a játékosoktól az elképesztő volt.
    Kérdezte is tőle, hogy te ezeknek az embereknek gyártod az útmutatókat és segíted őket egyéb módokon?!
    Akkor láttam kicsit bele, hogy komoly gondok vannak a scene-ben.
    Fel is vetettem neki, hogy nem tudja mikor kell abbahagyni. :)

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz #52815360 #12 üzenetére

    És te melyik játékot jelölted volna be kedvencednek ezek közül?

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz #52815360 #15 üzenetére

    Azt hittem a Dota2 streameket nézed és nem játszol..

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák