Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Pene #6 üzenetére

    Én nem dacból, vagy sértődöttségből írtam amit írtam ezt fontos megjegyezni. Az, hogy én miért utasítottam vissza az ajánlatot (igen lett volna egy rosta) részben azért van mert nálam van ennél megfelelőbb ember, és nehéz lett volna ezt úgy elvállalni, hogy tudom a játékostársam sokkal alkalmasabb lenne erre a feladatra.
    Részben ezért.
    De nem nagyon láttam azóta sem előrelépést, eltelt már két év. És ne haragudj de szerintem, pont ez reprezentálja a hozzáértést, hogy megkértek olyan embereket is, hogy legyenek tagok akiket nem is ismertek. Én ha egy ilyen komolyan gondolt szervezetben tevékenykednék akkor megválogatnám az embereket. Sajnos itt ezt a gondolatmenet be kell fejeznem mert nevek említése nélkül nehéz körülírni a dolgokat, én pedig nem fogok mást belevonni most ebbe.

    Az esportmilla tökéletesen reprezentálja a mai Magyar esport helyzetét, mind működésében, mind eredményeit tekintve. A kezdeményezés jó, ezt elismerem. Azt pedig, hogy az akadályokat ki/hogy próbálja meg leküzdeni az már az egyén lehetőségein és akarásán múlik.

    És elhiszem, hogy a Dota2 a szíved csücske. És, hogy foglalkozol vele, de ahhoz, hogy ezt az egészet valaki normálisan átlássa kb. 1000h feletti játékidő + nemzetközi scene ismeretek kellenének. Nem 340h játék.

    Magyarországon TZ az egyetlen aki nyíltan kiállt a Dota2 mellett, és megpróbált változtatni a jelenlegi helyzeten.

    Azt belátom, hogy a dota 2 scene toxic, zárkózott, és vannak problémák, de nem látom a próbálkozást. Azt, hogy esportmilla próbálna változtatni ezen a helyzeten. Netalántán nem áll érdeketekben?

    Dota 2 16 találat: [link]
    LoL 86 találat: [link]

    Értem én, hogy ott van csacsi. Tisztelem, becsülöm, minden elismerést megérdemel. De nem mondanám, hogy a milla nagyon fontosnak tartaná a Dota 2 megismertetését, az emberekkel. Holott az elsődleges cél az esport népszerűsítése, és ennek szerves része a Dota 2, sőt alappillére azt kell mondanom.

    Azt viszont nem értem a kérdőív végeredményével kapcsolatban, hogy a legnézettebb játékok között ott a Dota 2 az 5. helyen. Mert még ha becsúszik a legnézettebbek közé utolsó helyen azt érteném. De rögtön a középmezőnybe? Mikor nem népszerű? A leadott szavazatok száma gondolom egyenlő. Ez fura, nem megmagyarázhatatlan, de fura szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák