Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz vzsryl #8 üzenetére

    A cs scene-ben lehúztam 11 évet. Mikor már ismertem a "nagyobbakat" akkor otthonosan mozogtam, jó hangulat volt. Addig meg? link Ezt rég írtam, 8 éve. Akkor én is más voltam, és a scene is más volt úgy tessék olvasni.

    szerk.: Abban a cikkben van egy ilyen mondat "ÉS HA EZEK AZ EMBERKÉK VÉGLEG BEFEJEZIK, AKKOR MI LESZ?!" Nos most már tudom a választ. Akkor előlépnek a dev félék a saját cs akadémiájukkal és viselkedés kultúrájukkal. :) Kodi meg sose fejezi be. :P

    De ilyen és ehhez hasonló dolgok mentek. Aztán kodival is és a többiekkel is jobban megismerkedtünk. És nem vagyunk azóta se rosszban, sőt ha összefutunk valahol akkor pár szót biztos váltunk, néha dumálunk is ha úgy adódik.
    Ma nem tudom mi a helyzet a CS scene-ben. Én attól vagyok csak rosszul, hogy minden a ládákról a matricákról szól, de erről már a játék topikjában kifejtettem párszor a véleményemet. De nem lennék ma már szívesen a CS scene oszlopos tagja, a mai fiatal gamerek mentalitása egyáltalán nem egyeztethető össze az enyémmel.

    A Dota 2 scene-t nem ismerem teljes mélységében, akiket ismerek azok nagyon jó emberek/játékosok. Igazán szeretek velük beszélgetni. Ez meg volt anno CS-ben is, csak oda kellett kicsit piki és a többiek hátszele. Engem mindig segítettek Dota2-ben, sose vesztem össze még senkivel. De ez csak az én mikroszférám akiket ismerek. Szóval ők érettek, és rendesek egytől egyig.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák