Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gergo88

    tag

    válasz Nowhereman #100 üzenetére

    Ezt a szavazási rendszert láttam már máshol is egyáltalán nem értelmetlen. Az arcade és szimulátor szándékosan nem volt megkülönböztetve. InVino nem tudom mióta szakíró. Az utolsó érved meg már szőrszálhasogatásnak is gyenge...

    Inkább valami értelmes indokkal gyere ha mindenképp szeretnéd lefikázni más munkáját, akkor is ha a szavazás elsőre nem sikerült úgy ahogy te elképzelted.

    Ilyen hozzáállással nem igazán értem hogy miért olvasod ezt az oldalt, de hát szíved joga.

    Basu gasu bakuhatsu busu basu gaido.

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Nowhereman #102 üzenetére

    akkor most reagálok az egészre!

    nem csalódtam bennetek! - Mi sem benned...semmit nem teszel semmiért de fikázni a másik munkáját azt tudod..

    Az hogy az hogy hülye egy felosztást csináltatok, értelmetlen szavazási rendzszerrel, az a ti jogotok.

    Közvélemény alapján lett eldöntve, de te hol is voltál akkor? jaa hogy sehol...szóval ezért sem tettél semmit de s szokásos magyar fika..

    Az, hogy halvány fogalmatok sincs az Arcade, a szimulátor és a szimuláció, stratégia fogalmáról, legyen mert szakíróknál a műveletlenség és a kritikai gondolkodás teljes hiánya már úgy is alapkövetelménynek számít..

    Köszönjük de van fogalmunk csupán nem akartunk 46millió külön kategóriát de előre tudtuk hogy az ilyeneknek mint te hiányozni fog a külön "Hello Kitty-s" kategória mint ahogy a verseny kategóriából különosztott utcai/terep/rally/tereprally/távirányitósautos stb kategória is

    az utolsó mondatodra már reagáltam azt hiszem és még egyszer köszönjük a a szokásos magyar (sajnos ez van) hozzáállásod..

    Nem az van hogy "héj srácok, ezt legközelebb így csináljátok"...áá nem..az túl "gyenge" lenne..egyszerűbb bejönni és szarba fikázni az egészet...KÖSZÖNJÜK!!!

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • raskolnikoff

    őstag

    válasz Nowhereman #130 üzenetére

    Neked aztán sok bajod van a világgal! Ha ennyire van időd írhatnál a TV adóktól kezdve az újságokig. Fogadni merek hogy nem unatkoznál.

    Dehogy miért nem hagyod békén már ezt a topikot azt nem vágom! Akik részt vettek benne azoknak készült és kész! Nem tetszett ok, megírod, de ragozni nem kell! Abban a stílusban, ami önmagában is megérne pár bekezdést.

    Köszönjük mki nevében, ámen

    [ Szerkesztve ]

    A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

  • Gergo88

    tag

    válasz Nowhereman #130 üzenetére

    Már ne is haragudj de nálam ez már igen csak trollkodásnak számít amit csinálsz.
    no offense

    [ Szerkesztve ]

    Basu gasu bakuhatsu busu basu gaido.

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Nowhereman #130 üzenetére

    abba nem szeretnél esetleg belekötni hogy a táblázatok háttere fehér?
    Mert hát elég gagyi nemde?
    Ember...ez egy egyszerű lista amit 250 ember szavazatából hoztunk össze..
    Nem vágyunk a világot megváltani sem útmutató adni hogy te vagy akárki mivel játszon egy uncsi hétvégén..
    De ahogy előttem is írták...ha neked ennyi bajod van ezzel az egésszel akkor miért nézel be egyáltalán ide?
    Leírtad a véleményed...tudomásul vettük hogy lámák vagyunk...
    Mellesleg a holtversenyes bulit pont a nép kérte ha érdekel...ugyanis többen is mondták hogy így legyen megoldva..persze akár le is szarhattuk volna mer ne ugassak már bele nem?
    De mivel a lista nekik készült gondoltuk hogy nah bassza meg..csak legyen már ugy ahogy a nép akarja..

    A listátok csak arra jó, hogy néhány egyszerű lélektől begyűjtsetek néhány :C -t

    ez meg már mindennek a teteje...akinek esetleg tetszik amit összedobtunk azis hülye?
    te vagy itt a minden aki csak szarozik?
    Tényleg csak egy egyszerű kérésem lenne..ne látogasd ezt a topicot...menni fog?

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz Nowhereman #130 üzenetére

    Én azért kikérném magamnak az "egyszerű léleket"! :(((

    Igenis köszönet az két "összegzőnek" a listáért, az pedig teljesen nyilvánvaló volt, hogy a kategóriák (és besorolt játékok) nem teljesen stimmelnek, de mint az az eredeti topikban is rendre előkerült: olyat, amely mindenkinek megfelel (kategorizálás szempontjából) képtelenség csinálni. Senki sem állította, hogy tökéletes lesz. Ezzel kell beérni, ezt kell szeretni. Első menetben ilyen lett.

    Vedd észre, hogy arról volt itt szó, hogy született egy hivatalos "best of" lista, amely sok fórumozónak nem nyerte el a tetszését. Ezen kapott két vállalkozó szellemű ember, felajánlva, hogy akkor a fórumozók összeállíthatnak egy saját listát, ők pedig vállalják, hogy egybegyűjtik és összeszámolják a szavazatokat.

    Én cRPG oldalról vagyok csupán érdekelt (több mint másfél évtizede "játszom" a stílust számítógépen), a többi stílus nem túlzottan a kenyerem (max. még néhány körörkre osztott strat, meg a dibaloid loot-tombolák:-) ), és ha érdekel, én is nagyot néztem időnként, hogy milyen játékok kerülnek be egyáltalán abba a stíluskeretbe (az eredmények láttán meg el is szörnyedtem), de el kell fogadni, hogy ez egy demokratikus oldal, ahol a többségi vélemény dönt!!!

    Ha nem tetszik, el lehet menni, nem kell olvasgatni a topikot, de a magasról lesajnálást, lehülyézést stb. el lehet felejteni, mert saját magadat minősíted vele...

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

  • InVino86

    aktív tag

    válasz Nowhereman #130 üzenetére

    Tudod te egyáltalán miért indult el ez a szavazás ?
    Nem azért mert hasra ütöttünk és legyen, hanem volt előzménye egy 200as lista, amit NEM MI készítettünk. Nem kevés ellenszenvet mutatott a lista, mert miért ne pofázni mindenki tud ( mint te ), és ebből jött az h a ph tagok, nem feltétlenül mindenki, csak az aki vette a fáradtságot és szavazott ( megvan mindenki neve hogy ki szavazott ) milyen játékot részesítenek előnyben. De látszik, hogy kritizálni modortalanul azt tudsz, normálisan meg nem. Én csak a szavazatokat összesítettem egy progival, és nem mi találtuk ki a szavazatokat, hanem a ph tagok ( pontosan megvan ki melyik játékra szavazott ), ha neked nem tetszik h mi mit BAROMKODTUNK össze akkor légyszives FOGD BE és menjél más topikba irkálni.

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Nowhereman #179 üzenetére

    és ki dönti el hogy mi a jobb játék? Teeee?
    Vagy één?
    24 ember szerint jobb a Plants vs Zombies...és szerintem is..mert nekünk jobban tetszik...
    innentől kezdve ha xy játékot 100Mszer több ember veszi meg nekem akkor is jobb a P vs Z..

    és "Legjobb játékok a PH közösség szerint"
    a ph közösség ugyanis a P vs Z-re szavazott és nem a Braidre...ennyire egyszerü a történet..
    Neked jobban tetszik a Braid? hát na istenem..másnak nem...nehogymár azért legyen valami jobb mert te azt mondod...ugyanmáár

    Mellesleg amit te csinálsz az minden csak nem Kritika..te szimplán leszarozod a munkánkat ahogy leszarozod 244 ember véleményét is csak azért mert neked épp így tartja kedved..

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Nowhereman #179 üzenetére

    Illetve szerinted akármelyik "legjobbak" címen futó lista hogy készül el?
    Mond már el hogy szerinted mi alapján döntik el hogy mi a legjobb ...

    én úgy gondolom hogy felhívnak téged és te megmondod..de lehet rosszul gondolom..

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • whiz

    aktív tag

    válasz Nowhereman #179 üzenetére

    ""ha neked nem tetszik h mi mit BAROMKODTUNK össze akkor légyszives FOGD BE és menjél más topikba irkálni." - nem kell kiabálni, már kifejtettem, hogy tisztában vagyok, hogy , :R -k sokaságáért epedeztek, miközben nem akarjátok elfogadni, hogy a színpadon füttykoncertet is lehet kapni."

    Te egyszerűen hülye vagy. Bár ez a szó nem az igazi, de a magyarban nincs erre jobb kifejezés. Tudod ez egy közösség. Tudod, valakinek eszébe jutott, hogy mi lenne, ha készítenének egy ilyen listát. Mindenki szavazhat. És sokan szavaztunk. Igen, saját ízlés alapon, és nem aszerint, hogy az ilyen mocskosul okos megmondóemberek, mint te, mit gondolnak egy adott játékról. A lista elkészült közel 250 ember szavazata alapján, majd az a két ember összesítette, és kiírta ide. Kurvára nem a tapsikoló szmájlikról van itt szó, hanem arról, hogy történt valami, ami mindenki számára legalábbis érdekes.
    Két ember fogta ezt össze a háttérben, de megnyugodhatsz, biztosan nem azért, hogy minden hsz :R :R :R -el legyen tele utána. De az ilyen fikagép úgyse fogja fel, mert ahhoz kellene egy kis intelligencia is. Nem mellesleg te pofázol jó modorról, csak épp elfelejtettél azzal kezdeni, és még neked áll feljebb, hogy nem kapsz belőle. Az ilyet jobb helyeken kivágják (ezt most nem PH! kritikának céloztam), vagy pofán verik irl.

    Na megszegtem a fogadalmam, de az ilyen felidegesít. Jöhet figyelmeztetés, ban, akármi.
    Ollie: na ez talán kemény, de az előző nem volt az. :D

    [ Szerkesztve ]

    Egy jó hacker nem kéri le a napot!

  • PhoenixK

    őstag

    válasz Nowhereman #207 üzenetére

    Oké. A fogalmazás pongyola volt, egy-két ember miatt szakadt a cérna.
    Átfogalmazom: Itt a kategorizálásnál a verseny mivoltuk alapján lettek csoportosítva, nem a valósághoz való viszonyuk alapján. Pl.: Piros pöttyős labda. Most akkor az piros labdákhoz menjen vagy a pöttyösök közé? Megfelel?

    szerk.: HEJesírás

    [ Szerkesztve ]

    "Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

  • bwoay

    nagyúr

    válasz Nowhereman #207 üzenetére

    némileg jogos az észrevétel, miszerint nem túl szerencsés ebben az esetben a kategóriák elnevezése, de én akárhogy néztem azokat, amik a Verseny mezőnybe tartoznak, semmilyen szimulátort sem találtam köztük, nemhogy vérprofit.

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

  • bwoay

    nagyúr

    válasz Nowhereman #214 üzenetére

    nekem úgy tűnt, hogy ezt mondod:
    "A vérprofi autó szimulátorok is be lettek hajigálva a Verseny címszó alá."
    és erre reagáltam, mikor írtam, hogy nem találkoztam autószimulátorral.

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

  • katt777

    félisten

    válasz Nowhereman #214 üzenetére

    Örülök, hogy van, aki érti miről beszéltem. :R Azaz abszolút minősíthetőségről, nem szubjektívről. Pl. egy RPG-nél nem elfogadható számomra, hogy 5 közeli fejlövéstől v. kardcsapástól nem sérül az ellenfél, csak mert X szintű, vagy FPS-ben a semmiből áradó végtelen, falon átlövő/átlátó ellenség, vagy autós játékban, ahol ha nagyon lehagyom a mezőnyt, kicsúszok egy 1000-szer gondtalanul bevett kanyarban, vagy hogy egy kanyar után a több másodperccel lehagyott kocsik ott teremnek a nyakamban, amit a kanyar okozta "feljövetel" egyáltalán nem indokol, hogy én ki sem tudom lökni a "sínről" a másik kocsit, miközben ha a gép lök meg engem, a legapróbb koccanástól is elszállok, vagy hogy "stratégia" helyett egy játékban elveszik a fejlesztéseimet, az ellenséget meg agyonfejlesztve szétszórják egy pályán (ezért nevezem taktikainak) ahelyett, hogy végig azonos feltételekkel küzdhetnék a gép ellen egy térben (IG, Master of Orion és társaik). A fentiek azok szerintem, amelyek alapján jónak v. rossznak lehet nevezni egy játékot, nem az, hogy kit mennyire győznek meg, hogy tetszik neki valami.
    Aki csak kívülről képes autót vezetni, az nyilvánvalóan igénytelen, hiszen úgy könnyű, hogy sokkal többet lát az ember a térből, mint amennyit valójában láthatna, de ilyenek a külső nézetes akciójátékok is.
    Aki nem találja, annak ezúttal jelzem, hogy az induló cikkben szavaztam, nem a már lezárt szavazás után.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák