Új hozzászólás Aktív témák

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz Nowhereman #130 üzenetére

    Én azért kikérném magamnak az "egyszerű léleket"! :(((

    Igenis köszönet az két "összegzőnek" a listáért, az pedig teljesen nyilvánvaló volt, hogy a kategóriák (és besorolt játékok) nem teljesen stimmelnek, de mint az az eredeti topikban is rendre előkerült: olyat, amely mindenkinek megfelel (kategorizálás szempontjából) képtelenség csinálni. Senki sem állította, hogy tökéletes lesz. Ezzel kell beérni, ezt kell szeretni. Első menetben ilyen lett.

    Vedd észre, hogy arról volt itt szó, hogy született egy hivatalos "best of" lista, amely sok fórumozónak nem nyerte el a tetszését. Ezen kapott két vállalkozó szellemű ember, felajánlva, hogy akkor a fórumozók összeállíthatnak egy saját listát, ők pedig vállalják, hogy egybegyűjtik és összeszámolják a szavazatokat.

    Én cRPG oldalról vagyok csupán érdekelt (több mint másfél évtizede "játszom" a stílust számítógépen), a többi stílus nem túlzottan a kenyerem (max. még néhány körörkre osztott strat, meg a dibaloid loot-tombolák:-) ), és ha érdekel, én is nagyot néztem időnként, hogy milyen játékok kerülnek be egyáltalán abba a stíluskeretbe (az eredmények láttán meg el is szörnyedtem), de el kell fogadni, hogy ez egy demokratikus oldal, ahol a többségi vélemény dönt!!!

    Ha nem tetszik, el lehet menni, nem kell olvasgatni a topikot, de a magasról lesajnálást, lehülyézést stb. el lehet felejteni, mert saját magadat minősíted vele...

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

Új hozzászólás Aktív témák