Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CsiguszMaxim

    senior tag

    válasz raskolnikoff #151 üzenetére

    "Az ízlés felett max az vitatkozik akinek problémái vannak a felfogásával"

    Ebben az egy sorban benne van a lényeg. Ennyi erővel azért is beszólhatnánk egymásnak, hogy valaki mekkora egy szánalom mert kipöcköli a mazsolát a túróbuktából.

    Amúgy meg érdekes a fentebbi hozzászólás mert az illető kikéri magának, hogy ne ítéljék meg aztán pedig le egyszerű lelkezi a szavazókat. Hát kisbarátom közlöm veled, hogy akkor te se ítéljél látatlanban! :((( :((( :((( . Kösz

    [ Szerkesztve ]

    Best teaparty evaaaaaaaaa!

  • InVino86

    aktív tag

    válasz raskolnikoff #237 üzenetére

    Nem mondtam, hogy szégyenfal csak közöltem a szavazókat rá. :)

  • katt777

    félisten

    válasz raskolnikoff #251 üzenetére

    Hol is kritizáltam én magát a felmérést? :F Max. annyi a véleményem, amely nem fog megváltozni, hogy ez egy népszerűségi lista, nem más, ha magyarul, ráadásul helyesen akarunk fogalmazni.
    Egyébként objektivitásról beszéltem, nem globalitásról. De írok 3 egyszerű példát - stílusoktól függően -, hátha megérted:

    Az autók (és egyebek) a valóságban a fizikai törvényeknek megfelelően viselkednek. Ha ezt valaki nem tudja leprogramozni, akkor az ő játéka objektíve rossz, hiába tetszik x M felhasználónak.

    A valóságban, ha valakit közvetlen közelről fejbe lősz, annak szétloccsan a koponyája. Ha egy játékban vkit 50X kell fejbelőni ugyanehhez (pl. Borderlands, de még FO3-ban is legalább fél tucat lövés kell csupasz fejre), akkor az a játék megint csak objektíve rossz.

    A valóságban egy adott pontról minden fejlődik. folyamatosan, ill. reagál az őt érő akciókra. Ha ezt valaki megint csak nem képes leprogramozni, azaz különböző pályákon mindig elveszted a dolgaidat, az ellenség meg hirtelen soxorosára szaporodik, akkor az a játék megint csak objektíve rossz.

    proci985: NFS2-t biztosan nem toltad Voodoo FX-en! :DDD Hát az a grafika, az Ausztráliában a szélvédőn szétkenődő sáskarajjal, és társai, sztem szuper volt, azóta is hiányzik. De még ma is felüdülés egy High Stakes futam, hiába a szögletes 3D grafika. :DDD Havernak megvan az új (Shift), ebbe valahogy megint került belső nézet, majd megnézem. De az előzőt az idióta rendőrös üldözéseknél hagytam a francba. Nekem a régi NFS-ek játékmenete hiányzik.

    Egy igazi strat. játékban éppen az a jó, hogy újra és újra, ráadásul játékonként is sokáig játszhatod őket, mindig másképp. Ez egy RTT (nem pedig taktikai RTS ;) ) esetében nem mondható el, ott mindig ua. pályákat kapod. Na, ez az, amit max. az Age sorozatban viseltem el, mert az legalább szórakoztató volt. 1X. Haverom strat. mániás, az még a csaló nehéz szinten is min. 30-adszor nyomja le éppen a gépet IG2-ben, a Rebelliont min. 100X tolta végig, a MoO3-nál meg csak azért van két tucaton belül, mert elég bonyolult és hosszú játék. RPG-t sem nyom végig ennyiszer az ember. Szegény srác, ahányszor kipróbál egy strat-nak reklámozott, újabb game-et, annyiszor öngyilkos akar lenni. :(((

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák