Új hozzászólás Aktív témák

  • tibor123

    tag

    válasz tsyl #6082 üzenetére

    Csináltam hozzá kábelt. Vagy megveszed külön a csatlakozókat és a kábelt, otthon összeszereled, vagy félkész kábeleket veszel, (a kábel egyik vége gyári szerelt csatlakozós, a másik vége szűz) otthon a két félkábelt összekötöd, vagy veszel komplett kábelt (egy kicsit nehezebb beszerezni). A lényeg, egyik oldalon normál usb, a másik oldalon 4/1.5 vagy 4/1.7 csatlakozó legyen. A kamera csati belső mérete vagy egyik, vagy másik, sajnos nem tudtam pontosan megmérni. De nem is kellett. Debrecenben jártam, a legelső, utamba eső electronikai szaküzletbe bementem és előhúztam a zsebemből a töltőt. Megmutattam a csatit és emondtam a problémámat az eladónak. Adott egy félkész kábelt, amin a kamerához való csatlakozó volt, a másik végére vettem egy szerelhető usb dugót. Otthon összeszereltem. Egy dolgot viszont elcsesztem- a90 fokos csatlakozó helyett egyeneset vettem, nagyon kényelmetlen. Egyszerűbb, kevésbé macerás lenne kompletten megvenni. Akarok én is venni majd egy másik kábelt, amin 90 fokos csati van, mint a töltőjén. Sokkal kényelmesebb tartani a kamerát.

Új hozzászólás Aktív témák