Új hozzászólás Aktív témák

  • anonym1s

    őstag

    válasz dzni7 #5969 üzenetére

    Hali.
    Nekem volt v720 kameram nehany hetig. Mielott megveszed jobb ha tudsz nehany dologrol.
    A hozza adott gyari akksi kb 1 ora 15 percet bir. A gyari nagy akksi 35 ezer ft, utangyartott nincs es a tavalyi (v700) modell akksijaval nem mukodik.
    Gyenge fenyben nagyon zajos-szemcses eletlen videot csinal ami majdnem teljesen fekete-feher.
    A stabilizatornak van egy alap zugo-morgo hangja, ami bele hallatszik a felvetelbe, csakugy mint a fokusz es zoom motor hangja is. Csendes kornyezetben ezek elegge zavaroak.
    Nfc-nek semmi gyakorlati haszna. En a wifinek sem vettem hasznat. Nem birtam rajonni hogyan kell megoldani hogy elo adast kuldjon a laptopra wifin, a telefonnal valo taviranyitasnak sem sok ertelme van, mert mozgatni ugye nem lehet, csak zoomolni meg ki-be kapcsolni lehet.
    A szint kiegyenlito (ugy tudom igy reklamozzak) egy atbaszas. Nem egyenlit az semmit, mindossze kirak egy libikoka ikont a kijelzore, ami mutatja ha nem vizszintesen van a kamera, de nem korrigal semmit.
    Nappal, jo fenyviszonyoknal jo felvetelt csinal, de ez elmondhato barmelyik kamerarol.
    Egy draga atlag kamera, felesleges funkciokkal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák