Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    előre is elnézést, hogy nem olvasok most vissza párezer kommentet, de lenne egy kérdésem: (soha nem volt konzolom és elég tanácstalan vagyok... a gt sorozatot is csak hírből ismerem)

    most vettünk múlt héten egy full hd-s tv-t és pár napon belül elhozzuk barátnőm porosodó ps2-jét, ami még szüleinél van... (jutányos áron vette még régen, nincs kisütve és használni szeretnénk, ne álljon) van pár játéka, de a gt4 mintha nem lenne közöttük... úgy látom, hogy "fillérekért" beszerezhető és most megerősítésre lenne szükségem... :)

    maga a játék már nem mai, de hogy mutatna a mai játékok grafikai színvonalához képest? ad akkora játékélményt, hogy feledteti a grafikát? és nehézségre milyen? ha meg lehetne benne találni a szórakoztató nehézségi fokozatot, akkor esélyes, hogy megvennénk :K ...viszont, ha keményebb, melós napok után csak rúgna egyet ez is az idegrendszerünkbe, akkor inkább kihagynánk... wiki-n csak single+online multiplayer játékmódot írnak: nincs benne split screen mód egyáltalán?

    ui: köv. generációs konzol lenne egyébként a legjobb, de a tv most betette a költségvetésnek... szerintem 1-2 éven belül nem gondolkozunk ilyenben

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz dudikpal #1834 üzenetére

    a régi nfs-ekhez képest is brutálisan kemény? mármint az nfs5-re gondolok, ami annak ellenére, hogy arcade volt, azért a kocsinak volt fizikája és nem lehetett 300-zal szedni minden kanyart fullgázzal... most tdu-val szórakozgattam pc-n és kimondottan élveztem, hogy fékezni is kell időnként, nem pedig kézifék/korlát/nitró kombót nyomatni folyamatosan... hm... szerintem átnézzük, milyen játékai vannak ps2-höz (fight night2 nagyon rémlik meg pár autós is... adja isten, hogy gt4 is van közte...)

    kíváncsi vagyok nagyon egyébként a gt sorozatra, szerintem megnézzük, milyen... :K ha tényleg az alapoktól indul és fokozatosan nehezedik, miközben a szórakoztatóból nem megy át idegtépővé, akkor jó lesz :K

    majdnem elfelejtettem: gamepaddel/analóg karokkal milyen az irányítása? és a grafika nagyon elmaradottnak fog tűnni mondjuk egy nfs hp után? (ebben nem rég marhanagyot csalódtam)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz sz_abika #1837 üzenetére

    nekem is az :K pár hete játszottam vele újra és nem zavart a grafikája... (még grafikatuning mod nélkül sem) ezért gondolkozok a gt4 mellett, mert azért csak szebb lehet és így a ps2 is ki lenne használva... barátnőmmel mindketten szeretjük az autóversenyeket: múltkor a flatout-on függtünk hetekig, de meguntuk egy idő után... nfs-ből pedig az újabb termés ritka hulladék :( párezer ft-ot megérne, ha elszórakoznánk vele (akár) hónapokig... ahogy látom: van lehetőség a játékban bőven és jó lenne időnként pénteki sörözős-lazításokat összehozni valami splitscreen versennyel...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz madgie #1840 üzenetére

    resi code veronica-ra is vadászok majd :) szerintem be fogok szerezni jópár játékot rá, amiről lemaradtunk: 1-2ezer forintért látok rengeteget itt az aprón is... 6-8 játékot kapott barátnőm a ps-hez, amikor megvette: fight night biztos van, meg pár autóverseny is... név szerint viszont nem jegyeztem meg őket :( majd ma elhozatom vele a "csomagot", ha jár otthon :)

    mgs3-at egyik ismerősöm ajnározta már korábban, szerintem rajta lesz a listán :K ...meg silent hill is kellene

    #1842: újonnan az 576-ban 4ezer ft... :K használtan viszont 2ezer körül láttam már többet... ezért gondolkozok én is rajta, mert ha több hét/hónap szórakozást nyújt, akkor már megéri

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Viktor77 #1846 üzenetére

    +1845: teljesen fel leszek csigázva :) ...a grafikánál végülis csak az a lényeg, hogy ne legyen szemet bántó, de ahogy a youtube-os videókat látom: tökéletes lesz :K a játékélményen lesz majd a hangsúly... egyszerűen a legutolsó autós játék, ami élményt nyújtott: a flatout uc volt (ami lényegében ugyanaz, mint a flatout2), nfs-ek már nem hoznak lázba... durva, hogy nfs5-tel szórakoztam még pár hete és azonnal képes volt több órára lekötni... ilyen "élményre" vágyok

    ui: akkor lényegében pal-nál 576x720-as felbontásban megy a játék (amit esetleg szét lehet húzni teljes képernyőre, csak rondább lesz), ntsc-nál pedig 480x720-ast, ami szebben néz ki? :U nem volt soha konzolom és egyáltalán nem értek ehhez a részéhez

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    kis segítségre lenne szükségem: vadászok nagyban gt4-re, most találtam is valakinél gt4 - prologue-t, ami állítása szerint dupla lemezes és 2500-ért adja... ebben benne lehet a gt4 plusz az "előzetes", vagy csak ilyen előzetes anyagokból áll? :U

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    na, örömmel jelentem: találtam teszveszen gt4-et: 2000-ért, postaköltséggel :R ...le is csaptam rá, mint tyúk a meleg takonyra... szerintem jövő hét közepén már játszhatok vele... (emellett berendeltem egy resident evil code veronica-t és egy nhl2006-ot is, így minden igényem ki lesz elégítve... durván 5-6ezerből kijött ez a 3 játék)

    ja, hétfőn lesz +1 ps2 controllerünk is, így barátnőmmel tudunk egyszerre is játszani... sajnos a logitech dual action-t nem ismeri fel a ps2 :( pedig azt a controllert egy az egyben a ps2-esről másolták, mégsem kompatibilis (viszont a ps3 már felismerné)

    ...már csak egy ps2-es memkártyát kellene beszerezni, mert az még nincs... 2-3 ezrekért látok 8megásakat, de sajnálok ennyit érte... nem lehet esetleg pendrive-ot húzni a konzolra, hogy arra mentsen? ;]

    ui: ja, a játékok a következők voltak a ps2-eshez: killzone, wwii: soldier, tekken5, fight night3, wrc: rally evolved... (egy részét már fel is raktam apróra)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    lehet láma kérdésem lesz, de nem találtam rá választ:

    nem jött még meg a gt4, de ebben is vannak sokkörös/4órás/24órás "endurance" versenyek... itt sem lehet menteni közben? :U mert mondjuk a 4órás futam még úgy-ahogy beleférne egyhuzamban, de a 24óra rengeteg... szerintem 4órás darabokban tudnám csak megcsinálni... viszont, ha közben nem kapcsolhatom ki a gépet, akkor majdnem 1 hétig mennie kellene egyhuzamban 1-1 versenynél :U ...kicsit hülye megoldásnak tartanám, mert ha arra akarják rávenni az embert, hogy nonstop csinálja a versenyeket, akkor a pause is hülyeség... viszont, ha van pause, akkor jó lenne mentés is, mert egyébként csak rá van kényszerítve az ember, hogy folyamatosan menjen a gépe és pazaroljon...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz v!ct0y #1967 üzenetére

    na, meghozta a postás a gt4-et :D várok egy memkártyát is a ps2-höz, szerencsére hétvégén disznóvágás lesz, így nincs alkalmam igazán játszani... még jó is, mert gondban lennék, hogy ott a játék, de mentés nuku... azért ma az otthon töltött bő fél óra alatt ki fogom próbálni :K 2000huf volt postával együtt és polír állapotban van a lemez+tok+könyv... a srác elsőbbségiként adta fel ajánlva... ilyen eladókat kívánok mindenkinek

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz kulfoldi #1971 üzenetére

    na jah, olyan másnapos vagyok, mint az állat: néhány pálinka, egész nap sör, majd este még pezsgő volt... most kezdek magamhoz térni 2 gyógysör után, aztán segítek elpakolni és megyünk haza barátnőmmel... várjuk már a gt4-et :) split screen-ben nyomjuk szerintem egy darabig... (memóriakártya nincs még)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    na, tegnap belekezdtem a gt4-be: szerencsére jó lett a 64megás memkártya és elkezdtem a gt-módot... a bőség zavarában alig tudtam választani a kocsik között és egy '85-ös mazda rx7-esnél lyukadtam ki... szerintem nem volt rossz választás, mert pár pályát újrakezdve meglett az első beginner versenyszéria aranyra, aztán kis tuninggal megcsináltam újra az egészet már azonnal aranyra (kis pénz+kocsi jól jött) :) kezdem szokni a játék irányítását és nagyon bejön... még bennem van elég rendesen az nfs utóhatása, mert nehezen állok rá itt-ott a fékre, de kezdem szokni... állat a játék... észre sem veszem, hogy 5-6éves a grafika...

    pár tippet tudnátok adni, hogy melyik kocsikat érdemes választani, vagy hogy érdemes vinni a játékot? megéri mondjuk erre a mazdára költeni (elég sok pénzt elvinne a tuning), vagy érdemesebb valami komolyabb gépre gyűjteni? végülis újra lehet kezdeni a sorozatokat, tehát apránként össze lehet gyűjteni a lóvét mindenre...

    2db-ot begyűjtöttem már abból a '79-es "talicskából", arra áldozzak, vagy kukázzam a pénzért? :B

    bocs a sok láma kérdésért, de nem teljesen 100%, hogy melyik gép melyik szériába hasznos és fölöslegesen nem akarok kidobni semmit, ha egyébként használható lenne...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    tegnap küldtem a gt4-et tovább... kellett a pénz és lenyomtam az első beginner szériát újra: 8ezer fölött jön a kocsi eladásából plusz a futamokért is valamennyi... vettem is gyorsan egy 95-ös mitsubishi eclipse-et :) ezzel már jönnek a futamok a 2. szériában is szépen... kicsit balfék vagyok, mert találtam itt egy elég hasznosnak tűnő, összeszedett leírást a játékról és teljesen más sorrendet javasolnak a tuningalkatrészek beszerelésére... hülye fejjel persze, hogy a "minél több lóerő+súlycsökkentésre" mentem ahelyett, hogy az ő sorrendjét követtem volna... ti mit javasoltok, hogy lehet elérni fejlesztésről-fejlesztésre érezhető változást?

    a másik mód, amivel szórakoztam: a license... hát ez sem egy egyszerű dolog :) egyszerűnek tűnt ránézésre a gyorsulós-fékezős móka, de ezüstnél jobbra nem nagyon akar sikerülni... legalább kihívást jelent így a játék... a kanyarodós bulik meg tényleg odavernek: azoknál a bronz azért összejön (néhol sokadik próbára), de az arany még messze, mint makótól jeruzsálem... egyszerűen hiányzik még a rutin, hogy: melyik kocsival/melyik kanyart/milyen sebességgel tudom maximum beszedni... ha nagyon lelassítok, az sem jó és csak ritkán van olyan, amikor érzem, hogy "na, ez a kanyar jó volt" :K az meg csak "mellékes", hogy érezhetően más mindegyik kocsi... k**va jó ez a játék... tényleg érződik, hogy más egy könnyebb kocsit irányítani, mint egy nehezebbet... a súlyeloszlásáról/teljesítményéről nem is beszélve... nagyon profi játék...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz kulfoldi #2019 üzenetére

    hát a flatout uc-t és a tracmania-t is nyomtuk hetekig-hónapokig... meg az f1 2010-et is :) most nem nagyon volt időnk, de szerintem rá fog kapni a gt4-re :K vasárnap mentünk egy kört, azóta csak én játszottam valamennyit: 15:30körül érek haza munkából és 17:30-ig van kis időm... (már, ha nem főzök valami kaját, vagy nem pakolászok) akkor ér haza, eszünk... megcsinálja a farmját és pihenünk... inkább csak tv-zni szoktunk meg elvagyunk... hétvégi elfoglaltság szokott lenni leginkább a játék... most szombaton majd kiderül, hogy mi lesz... nővérének az ex-e hívogat, hogy menjünk ki most hozzá, de nincs kedvem/pénzem sem... az elmúlt hónapokban nem sok hétvégét voltunk otthon és jól esne már egy kis otthoni sörözés/lazítás...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    na, kezdem érteni, hogy miért mondják nehéznek ezt a játékot:

    a-license, national: A-16:
    nürburgring - mazda rx7... hát ez kemény... szűk a pálya és (egyelőre számomra) kb. fél tucat necces kanyar van benne... elég egy kis hiba: kicsit gyorsabban megyek be a kanyarba, vagy nem megfelelő ívben és már el is hagyom az utat :( tegnap fél órán át kínlódtam vele: 0.1másodpercre voltam egyszer a bronztól, mert akkor a célegyenesre ráfordító kanyarnál rosszul gyorsítottam ki és megcsúsztam :W idegrendszeremet nem kíméli a játék... ma (sör)tuninggal fogok menni, hogy ne izzadjon/remegjen a kezem és lenyomom... cél az arany ;] b@szki: 54.15 alatt ki az úristen tudja mondjuk ezt a pályát megcsinálni? vagy ennyit jelent a rutin? gamepad-del felejthetőek az ilyen eredmének?

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz nokia párti #2036 üzenetére

    na, igen... jobboldali karon van a gáz/fék és nem olyan jó, mint egy pedál lehetne... gondolkozok, hogy inkább gombokra kellene átállni... habár karral jobban tudom érzéssel adagolni a gázt és fékezni is...

    ui: az lombozott le, hogy még a sima gyorsulós-fékezős akciókat sem sikerült aranyra megcsinálni... főleg a hosszú távot a viper-rel: ott aztán jól el kell találni a pontot, hogy mikor fékezzek ezerrel

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    egyre jobban függök a játékon... az elmúlt napokban lenyomtam többször a "nissan club z" sorozatot a 300zx 2seater-változatával... elég pöpec már a gép: először súlycsökkentést, fékeket, felfüggesztést, váltóművet fejlesztettem, de eléggé lehagytak az ellenfelek... (hiába hibázok már egyre kevesebbet) aztán pakoltam bele turbót meg egyebeket és a new york-i pályán 3 kör alatt 30másodpercet adtam a 2. helyezettnek :) ...éreztem azt a +200lóerőt

    jó ez a sorozat, mert 5verseny=5x7500credit... plusz a kapott kocsi is ér kb. 12ezret... pénzhiányban szerintem ezzel gyűjtök és költöm épp a mazda rx8-amra, amivel már kevés tuning mellett is lazán összehoztam a spec. versenysorozatot :) "kezesbárány" ez a kocsi: kicsi, könnyű, fürge, tapad az útra és öröm vele menni...

    ...azért tetszik a játék, mert elég kezdőnek érzem magam, de így gyűjtés-vásárlás-tuning-verseny kombinációval fel tudom úgy húzni a kocsijaimat, hogy bőven lesz esélyem a többi gép ellen... a sok vezetési hibám ellenére is... a sikerélmény boldogít... közben pedig a rutin is jön... aránylag jól működik a segítség, ami mutatja, melyik kanyart hányasban érdemes szedni, de csak aránylag: többször belefutottam, hogy későn jelzett, vagy képtelenség volt (számomra) a javasolt fokozatban beszedni a kanyart, akármilyen íven is mentem... aztán találtam egy normális sebességet/sebességfokozatot/ívet, ahogy jól sikerült és az ellenfelek is lemaradtak :) ...tehát csak nem lehetek annyira béna

    mai cél: "mazda re club" sorozat, aztán pénzgyűjtés valami tápos gépre... esetleg a mitsubishi 3000gt-n tápolok, de kicsit bánom a megvételét... egy evo-t kellett volna helyette szerezni :)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Akos96 #2099 üzenetére

    na, nekem is megvan a tuti recept: nyertem a mazda rx8 kupában egy rx8 concept-et, ami asszem 110k fölött ér, ha eladom... 1-et megtartottam arra, hogy csípőből újracsinálhassam a sorozatot (megy, mint a vadbarom: 250 fölött is még szépen gyorsul), a többit meg eladogatom... pénzben is hoz 15.000+5x2.000-et ez a kupa, kocsival együtt 150.000credit kijön belőle :B ...ez szerintem egyáltalán nem rossz...
    másik módszernek meg vettem egy skyline-t, szépen feltuningoltam és b-spec módban csinálgatom a megfelelő sorozatot, ahol versenyenként 12.000-t hoz, végül pedig egy 100.000 fölötti kocsit :) elég jó... de ahogy gyúrtam a lóerőkre, úgy kellett a másodpilóta vezetési stílusát is visszavenni, mert folyamatosan kicsúszkált/megpördült... apropó: megfigyeltétek, hogy b-specnél leszabályoz bizonyos sebességnél? itt-ott hosszabb egyenesekben figyeltem, hogy 217 környékén próbálja tartani a sebességet mindenféle ok nélkül... akármilyen stílusra is állítom... :U ...de szerencsére általában más szakaszokon meg a gyors gépnek köszönhetően összeszed akkora előnyt, hogy nem fogják meg...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz v!ct0y #2105 üzenetére

    ejj... vigye el a fene: elleszek egy darabig még a gt4-gyel, (ilyen ütemben akár fél évig is, vagy tovább) aztán addig is bízok benne, hogy jobban állunk anyagilag/lejjebb megy a ps3 ára, mert be KELL ezt a játékot szereznem :B ...most 320gb-s változattal összecsomagolva a gt5 ->100.000huf :O pedig szerintem álleejtős lenne fullhd-ben, az biztos

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz karakpecze21 #2108 üzenetére

    cserélnünk kellene konzolt+játékot, azon a ps2-nek is szebb képe van, mint az lcd-n ;]

    ui: tudom, mi lenne a válasz, de tv-t nem akarok cserélni :P

    ui2: egyébként mi is csak most jutottunk el tv-vásárlásig, mert éveken keresztül nem volt... 19"-os monitoron tv-ztünk, tunerrel... haza is vágott nagyon most a vásárlás :(

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    most lesz egy nagyon láma kérdésem: :B

    pár kocsival jártam úgy gt4-ben, hogy megvettem, tuningoltam, aztán verseny közben figyeltem, hogy mondjuk 217-nél jobban nem gyorsul... (mintha vissza-visszavenné a gázt) most nézegetem, hogy a probléma az lehet, hogy "Fully Customizable Transmission"-t tettem bele és azt be is kellene állítani? :B ahol csak arra volt pénzem, ott versenyváltót vettem, de azt elvileg nem kell/lehet állítani... itt meg akkor el-lámáskodtam és leszabályoz a gép, amikor még van benne tartalék bőven? :U

    nem néztem még a manuális beállításokat, de ez mennyire bonyolult? vagy automatán is be lehet lőni?

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    ááá, most b@sz széjjel az ideg: betegszabin vagyok és már napok óta gt4-ben az IA-15-tel küzdök... nürburgring, a mercivel... ma már jártam úgy, hogy a célegyenesnél csúsztam meg, amikor még simán beérhettem volna, most meg 10'00.595, amikor 10perc a bronz :W szívatós így mindenféle mentés nélkül, főleg hogy rengeteg olyan pont van a pályán, ahol simán meg lehet csúszni (a cirka 170 kanyarból akad bőven) ...aztán persze általában sikerül is

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz sz_abika #2214 üzenetére

    hm, akkor jól félreolvastam? mintha a leírásban 170et írt volna :B ...mindenesetre elég soknak tűnt és nem kezdtem el számolgatni... így már más: holnap legyűröm, ha lehiggadtam... (az bosszant, hogy már kisebb kicsúszás is érvényteleníti a köridőt és nincs mentés... egyébként egyszerűbb lenne, ha lenne mondjuk 1 mentési pont)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz v!ct0y #2217 üzenetére

    na, jól van: este 1vodka+3sör kellett és 9:56 alatt meg is lett :) ...ne mondjam, hogy az utolsó hosszú/gyors részen néztem rá igazán az órára és úgy láttam, hogy beleférek... akkor felment az adrenalin rendesen... de össze is jött... most a grad. test-tel szórakozok, de az a "villámfűnyíró" nagyon brutál: 140körül még kipörög simán a kerék, ha durvábban odalépek neki... nem hiába: 939 ló azért benne van ;] ez a pálya annyira azért nem idegel fel, mert áll kb. 3 komolyabb kanyarból és slussz... viszont a gyors íveket nem könnyű 370 körül beszedni...

    nürburgringre visszatérve: nekem egyelőre kegyetlen... annyi kanyarból áll, hogy szerintem hónapokig kellene rajta gyakorolnom napi 2-3 órákat, hogy azt mondhassam: "kezdem érezni a pályát" ...egyszerűen brutális... és egyébként a gt4-ben itt a teszt előtt a leírásban tényleg "170 corners"-t ír... találtam egy elírást a játékban? ;]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz sz_abika #2288 üzenetére

    off: én gow2+emu kombóval próbálkoztam nemrég, de valamit szerintem elszúrtam az emulátor konfigolása közben, mert "bezöldült" a játék :B ...aztán most inkább megrendeltem használtan a játékot 1200huf-ért... idegkímélőbb, mint emulátorral sz@rakodni... (egyébként maga a sebesség normálisnak tűnt athlon 2 250@3ghz-en :K )

    on: 60% fölött járok már a gt4-ben... kezdek ráérezni már az ízére egyre jobban... a driving mission-ök viszont gyilkolnak most :D a b-spec meg küzd a hosszabb futamokkal... valahogy nem érzem még rá elég késznek magam, hogy 25kört, (vagy többet) leküldjek még a nürburgringen :) egyre jobban megy már az a pálya... tegnap mondjuk az audi tt touring car-ral köröztem rajta... már szerintem 30%-át érzem a kanyaroknak, de a maradékon még kegyetlenül el tudok szállni, ha nem vigyázok...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz nokia párti #2296 üzenetére

    az az utolsó? :D szerintem csak megnéztem... brutális... próbálgattam egyébként a kocsikat (b-spec módban deutsche touring car meisterschaft-ban jól jön a pénz és a kapott kocsi is 700k fölött ér) és vettem egy slr mercit is... durva az a gép nagyon: megy, mint a vadbarom, felszedi a betont, de cserébe nehéz is és nem egy álom irányítani... (főleg a nürburgringen, ami itt-ott elég keskeny és tele van emelkedővel/lejtővel)

    küldetésekből az első 9-et megcsináltam, a 10. már kicsit nehezebb... azzal küzdök most... 1-2 szélárnyékosat is összehoztam, azok sem voltak rosszak...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz v!ct0y #2298 üzenetére

    filóztam rajta korábban, csak 1 gondom van vele: nincs benne ducati monster ;] ...a gyorsasági motorok meg valahogy soha nem vonzottak annyira... egyébként a "bevásárlólistámra" feltettem jópár ps2-es címet: a gt4 kitart még mindig, de a resident evil code veronica-t is nyomom (ezt akkor szeretem, ha több időm van, mert órákra leragadok elé.. gt4-ben, mert 10perc alatt is le lehet küldeni egy futamot, ha nincs több időm), nhl2006-ot is beszereztem (könnyed kikapcsolódásra nagyon jó) és úton van a god of war2 is... nincs most hiány játékból és lényegében 6000ft-ból kijött ez a 4 játék... :B (rákaptam a teszvesz-re)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz nokia párti #3371 üzenetére

    nem akarlak elkeseríteni, de én a 4-el is jártam így :( jó, nem 24órás versenyen, hanem rövidebben, de akkor is dühített a dolog... bementem a célba, örültem, hogy megvan a futam, erre semmi: megy tovább a kocsi... wtf? :U ...azóta lett box+forza3 és annyira tetszik, hogy előrendeltem a 4. részt is :B más-más a forza, 1-2 dolog hiányzik a gt-ból, viszont számomra idegesítő dolgok is :K ezzel a játékkal 100%-ig elégedett vagyok... (de nem tagadom: megtartom azért a ps2+gt4-et is... meg ott a gow is, fene tudja, mikor akarok majd nosztalgiázni)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák