Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz sz_abika #2288 üzenetére

    off: én gow2+emu kombóval próbálkoztam nemrég, de valamit szerintem elszúrtam az emulátor konfigolása közben, mert "bezöldült" a játék :B ...aztán most inkább megrendeltem használtan a játékot 1200huf-ért... idegkímélőbb, mint emulátorral sz@rakodni... (egyébként maga a sebesség normálisnak tűnt athlon 2 250@3ghz-en :K )

    on: 60% fölött járok már a gt4-ben... kezdek ráérezni már az ízére egyre jobban... a driving mission-ök viszont gyilkolnak most :D a b-spec meg küzd a hosszabb futamokkal... valahogy nem érzem még rá elég késznek magam, hogy 25kört, (vagy többet) leküldjek még a nürburgringen :) egyre jobban megy már az a pálya... tegnap mondjuk az audi tt touring car-ral köröztem rajta... már szerintem 30%-át érzem a kanyaroknak, de a maradékon még kegyetlenül el tudok szállni, ha nem vigyázok...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák