Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz v!ct0y #2217 üzenetére

    na, jól van: este 1vodka+3sör kellett és 9:56 alatt meg is lett :) ...ne mondjam, hogy az utolsó hosszú/gyors részen néztem rá igazán az órára és úgy láttam, hogy beleférek... akkor felment az adrenalin rendesen... de össze is jött... most a grad. test-tel szórakozok, de az a "villámfűnyíró" nagyon brutál: 140körül még kipörög simán a kerék, ha durvábban odalépek neki... nem hiába: 939 ló azért benne van ;] ez a pálya annyira azért nem idegel fel, mert áll kb. 3 komolyabb kanyarból és slussz... viszont a gyors íveket nem könnyű 370 körül beszedni...

    nürburgringre visszatérve: nekem egyelőre kegyetlen... annyi kanyarból áll, hogy szerintem hónapokig kellene rajta gyakorolnom napi 2-3 órákat, hogy azt mondhassam: "kezdem érezni a pályát" ...egyszerűen brutális... és egyébként a gt4-ben itt a teszt előtt a leírásban tényleg "170 corners"-t ír... találtam egy elírást a játékban? ;]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák