Keresés

Aktív témák

  • Wlac

    Ármester

    Régebben valaki írta, hogy az új szállítmány Blade már rendben van technikailag, nincs gradiens hiba és társai. Ugyan tudnék most venni készüléket több üzletben is - a szolnoki Tesco-ban lévő T-Pontban még volt több darab pár napja, illetve Karcagon is van még készleten -, viszont azok feltehetőleg a "régi" szériából maradtak vissza, ezért arra gondoltam, hogy inkább megvárom, amíg újra lehet online rendelni, feltehetőleg a nem hibás darabokból.
    Ha így teszek, azonban mégis van valami gyíkja a telefonnak, akkor bármelyik T-Mobile üzletbe bevihetem, hogy cseréljék ki (teszem azt, 1 nappal az átvétel után), vagy csak a visszaküldős módszer működik?

    szerk: Közben látom, hogy mégsem oldódott meg az új szállítmánnyal a dolog. Valószínűleg akkor "analóg vásárlás" lesz ebből, ki tudja ugyanis, hogy mikor lesz a webshopban újra (már vagy egy hete nincs raktáron).

    [ Szerkesztve ]

    “A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

  • Wlac

    Ármester

    Segítséget szeretnék kérni a ROM cseréhez.
    A Clockwork Recovery telepítése közben megakadtam. wlf leírása alapján csinálnám, de megakadtam a parancssornál.

    Szóval, létrehoztam a d meghajtómon a kívánt mappákat: d:\blade\fastboot
    Ebbe a mappába kicsomagoltam a fastboot.zip tartalmát, illetve a recovery-clockwork-2.5.0.9-modaco-r2-blade.img-t.
    Elindítom a parancssort, a cd d:\blade\fastboot paranccsal belépek a fastboot mappába, majd ezután jön a gond. Begépelem a következő parancsot: fastboot-windows flash recovery recovery-clockwork-2.5.0.9-modaco-r2-blade.img
    Ekkor a rendszer közli, hogy "A megadott nevet (fastboot-windows) a rendszer nem ismeri fel belső vagy külső parancsként, futtatható programként, vagy kötegfájlként."

    Nem tudom, hogy mit rontottam el, elvileg minden a leírás alapján ment. A fájl exe kiterjesztésű, tehát elvileg fel kellene ismernie a windowsnak. Tudja valaki a megoldást?

    “A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

  • Wlac

    Ármester

    válasz kelzsoca #17490 üzenetére

    Sikerült, kösz szépen! Nem tudom mi lehetett a gond, elvileg nem volt elgépelés, semmi ilyesmi.

    “A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

  • Wlac

    Ármester

    válasz wlf #17515 üzenetére

    A hecc kedvéért kipróbáltam, és tényleg úgy van. A d meghajtón ugyanúgy user volt az elérési útvonalban, míg a te változatodnál átugrott a megfelelő mappába.

    “A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

  • Wlac

    Ármester

    Üdvözlet újra!
    Már egy ideje nem olvasom a topikot (egyszerűen nincs kapacitásom), de remélem, hogy a következő két kérdés nem tabu téma.

    Szóval, pár hete feldobtam a DIEGO féle jellyfish rls 9-et. Szép volt, jó volt, viszont feltűnt, hogy a GPS nem talál jelet. Aura tökéletes volt előtte, de abban a romban sehogy sem bírtam rávenni a telefont arra, hogy találjon műholdakat. Tegnap este feldobtam a kelzsoca féle flb_r8-at, gondolván, hogy az majd megoldja a hibát. Semmi javulás nem történt, ugyanúgy nem talál semmi jelet. Extended controls-t használok, ha bekapcsolom rajta a GPS-t, kidobja, hogy "GPS activated", de az infó sávban nem is látom, hogy keresné a jelet. Többféle térképprogramot kipróbáltam, de sehol semmi. Egyik sem tudja meghatározni a jelenlegi helyzetem. Tapasztalt más is ilyet?

    Megpróbáltam volna egy telefontesztet, de akármelyiket kombinációt írom be a tárcsázóba, mindig megkapom a következő hibaüzenetet: "Hiba a kapcsolatban, vagy érvénytelen MMI kód." Próbáltam utánanézni, hogy mi ez, de semmi érdemlegeset nem találtam. Persze az első időkben (az első pár ramnál) még működött ez a része a telefonnak, szóval nem tudom tényleg, hogy mi baja lehet.

    “A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

  • Wlac

    Ármester

    válasz Tonchi #38668 üzenetére

    Kösz, utánalesek.

    “A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

Aktív témák