Keresés

Aktív témák

  • barnam_

    nagyúr

    válasz kezdő #43116 üzenetére

    Láttam anno az R8-as romnál volt/van egy update ami lehetővé teszi a facebook névjegy szinkronizációt. Ez működik R10 alatt is?
    Alapból a csoportot kezelni képes névjegy van benne. De elvileg annak is tudnia kell szinkronizálni a facebook névjegyeket. Az update arra kell, hogy a google és facebook névjegyeket egyesíteni tudja. Legalább is valamelyik magyar FLB-nél még így volt. MCR R11-t soha nem próbáltam, így az nem tudom hogy működik. Amúgy igen, szerintem menni fog R10 alatt is.

    Jól gondolom, hogy az R8-nál linkelt facebook-os "telefonkönyv" képes kezelni a vcard-ból beimportált névjegyzékem + leszedi a facebook ismerőseim képét+telefonszámát és meg is jeleníti azokat?
    Ne vcard-ból állítsd vissza, mert megfogja kettőzni a google névjegyeket. Amikor hozzáadod a gmail fiókot, frissíti a google kontaktokat, aztán később amikor bejelentkezel a facebook appba, az is letölti a névjegyeket, és ahol a név egyezik, azokat összevonja a névjegykezelő app.

    (#43123) Mr.C: nálam a standard és advanced edition között 200 pont különbség van. Ennyire lehet benne bízni :)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák