Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    válasz StLui #6815 üzenetére

    Vártam ezt a kérdést.
    Erre nem tudok neked válaszolni de ezt tudom hogy ezelőtt 20 évvel is volt televíziózás és internet.
    És megéltek.
    Emlékszek a legeslegelső film közbeni reklámra valamikor nagyon régen, a Dallas ment és félidőbe beadtak egy rekléámot.
    Dermedten ült a család és szt hittük valami adáshiba, de nem. És azóta csak reklám.
    Az állatos és természetfilm csatornákat is megutáltatták sok emberrel-
    Elkezdek nézni egyet, kezd érdekelni, 5 perc múlva reklám, majd előzetes a csatorna músorából, majd a csatorna saját reklámja, kb. 5-6 perc. Azt se tudom, mi az eredeti és már melyik a reklám és a promó.
    Adjon reklámot. Ne film közbe, adjon előtte 10 percet, utána 20-at.
    Ezért átszoktam a netes videóportálokra és jelenleg ugyanitt tartunk.
    Én undorodok ettől.
    2 éve mentem a reumakezelése az egészségházba, megállítottak hogy egészségügyi felmérést végeznek, 2 perc az egész.
    Óvatosan megkérdeztem, ez ugy nem jár semmivel, nemnemnem, hogyképzelem?
    És én hülye balek a végén megadtam a telefonszámomat mert hogy ez kell a statisztikához.
    Fél év volt mire a végén már ordítva a telefonba le tudtam rázni az utána következő reklámhadjáratot.
    Hívtak hetente, bombáztak sms-be.
    Menjenek a jó éde q...a anyjukba.

    Oldják meg úgy mint a jogdíjakat meg a cd korongok árába beépített adót.
    Minden internetelőfizetésbe tegyenek be valami összeget amit szétosztanak vagy nemtudom de ez ami ömlik az emberre mindenhonnan ez számora undorító.
    Lehet egy fiatal ebbe született, annyira természetes neki mint a levgővétel és oda se figyel rá.
    De engem iszonyat irritál.
    Telefonon azt a játékot ami nem indul el netelérés nélkül, azt azonnal törlöm.
    Ami elindul azt meghagyom és hála a Xiaominak, natívan tiltható a netelérés.
    Ugyanaz a játék nálam reklámmentes, az asszony percenként végignéz egy kikapcsolhatatlan és átugorhatatlan videót.
    Példa, az ABC nevű játék a promóvideóba reklámozza a DEF nevű játékot.
    Asszony letölti, elindítja és 10 perc múlva a játék reklámozza az ABC nevű játékot.
    Ami már megvan, én ettől agyf...t kapnék, de ő még tolerálja.
    És az összes ilyen telepakolja az értesítési sávot, kimászik a zárképernyőre is, akkor is dolgozik a háttérbe ha meg sincs nyitva, múltkor 39 ilyen reklámértesítés figyelt.
    Menjenek a fenébe.

    3 éves Viber appot használok, ha nem fog már menni akkor nem lesz viberem.
    Mert az asszony naprakész vibere orrba-szájba szórja a promót, a matricacsomagokat, a celebhíreket, a nívón aluli reklámokat, legutóbb már szakiparosok hirdetéseit is.
    És a poén, NEM tudod törölni! Csak elrejti 30 napra. Bingó.

    Éljenek meg ahogy tudnak, engem se kérdezett senki amikor 2 hitellel és két kisgyerekkel 8 hétre kiestem a munkából hogy miből éltem addig.

    Bocs a hosszúért.

Új hozzászólás Aktív témák