Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eagleberg

    tag

    válasz mcnab #954 üzenetére

    A PS3 navigation kontrollere köröket ver erre a Venom X4-hez adott valamire. Pl a navigation controller wireless is működhet. Sokkal pontosabb, kényelmesebben fogható. Le lehet nyomni rajta az analóg kart (futásra használjuk általában vagy scoop-ra). Ez a kar lenyomás hiánya konkrétan KIZÁRÓ OK. Nekem van 3 db. Még egyik sem ment tönkre, pedig szerintem van ami 8-10 éves. Hihetetlen mit kibír, nem úgy mint a mai kontrollerek. A venom egere meg egy batár nehéz kényelmetlen egér. Pont ahogy irtad, olyan mint a G502. Arról is megvan a véleményem, fentebb olvasható :)
    Ne vegyétek meg a Venomot. A mozgáslekövetésben is rosszabb mint az XIM. A beállítása is sokkal körülményesebb és kevesebb lehetőséget is kinál, és a hozzáadott wand meg egér használhatatlan. Mással (PS3 nav controller) meg nem is megy talán?
    Kevesebb tudás, használhatatlan kiegészítők és semmivel nem olcsóbb.
    A gyártásminősége is elég gyenge volt. A későbbi konzolok szoftveres támogatásága is erősen kérdéses, és felhasználóbázisa is jóval kisebb, nincs annyi mások által megosztott config.
    (Ja még mielőtt egyesek megsértődnek ez az én véleményem, ha vkinek bejön lelke rajta.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák