Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz Narxis #82 üzenetére

    Én is félek, elég sok mindentől :D ettől függetlenül miért ne venném meg a készüléket.

    Ezek szoftveres dolgok, én megvettem eddig is a Note 3-4-et, pedig ott is mondtak ezt is azt is...

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

  • Pityu.

    nagyúr

    válasz Narxis #82 üzenetére

    Ennyi erővel semmit ne vegyünk,mert mindennél lesz jobb,meg mindennek van valami kis hiányossága amivel meg kell békélni.Én is olvasgatom a telókat ez ezért nem jó az azért nem jó,de ha venni akarok valamit akkor kompromisszumot kell kötni,mert válogathatsz életed végig.Őszintén meg mondom én is parázok kamera téren mert a samsung j5.... viszont nekem két cuccot vált ki egy teló,meg fontos az aksit ne kelljen állandóan töltögetni.Engem is riogattak már a kijelző fakóságával meg milyen gagyi a cucc,de most már várom,hogy meg jöjjön a telefon.Egyébként anno mikor fényképezőgépet akartam venni én is agyaltam melyik lehet a jó,olvasgattam aztán fogtam magam meg vettem az egyiket és úgy döntöttem többet nem olvasok róla mert akkor megint bizonytalan leszek.

    #NB2

    Ekkora nagy probléma,az értesítő led színe? :) Bárcsak ez lenne az ember legnagyobb gondja,samsung j5 ön pl nincs is hanem pl ha hívtak vagy smst küldtek megfogom a telefont és rezeg.

    [ Szerkesztve ]

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Új hozzászólás Aktív témák