Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz sanyirigo #232 üzenetére

    Nekem egyszer se küldtek értesítést. Anno a redmi3 miatt kértem engedélyt, akkor se jött. Mikor felkerült az eustock-ra a note4 termék akkor ránéztem, és bizony engem is kidobtak, nem volt engedélyem. Úgyhogy beküldtem megint az engedélykérést. Feliratkoztam az eustocknál az email értesítőre is. Múlt héten megjött a szállítmány, meg is rendeltem, ki is vártam a hosszú hétvégét :O , kedden kézhez is kaptam. Letöltöttem a friss unlock progit, bejelentkeztem, és írta is hogy van engedélyem. Semmi értesítés nem jött sehova.
    Szerintem telepítsd fel és próbálj bejelentkezni, lehet hogy neked is már régen megy.
    Illetve a fejlesztői menüben az oem feloldás alatti menüpontban (nem tudom fejből, az eu developer romban nincs ilyen menüpont mert azzal nem lehet nyitni) ki kell választani hogy melyik mi fiókhoz ötöd a telefont. Ha ez megvan, akkor legalább 6 órát kell várni, és utána lehet csak unlockolni. Én nem tudtam, hozzákötöttem a fiókot, indítom a programban az unlockot, erre a program kiírta hogy a hozzákötéstől számítva 6 órát kell várni mielőtt unlockolni lehet. Most már tudom.

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák