Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz makoss #779 üzenetére

    Te tényleg nem fogod fel, hogy ha ezt a telefont az Eustocktól vagy majd az Edigitaltol rendeled, akkor ugyanazon gyártósorról lejött telefont kapod meg, mintha direktben Kínából rendelnéd, vagy valamelyik kínai shop EU-s raktárából??? Kvázi te ugyanazt a "sz@rt" kapod meg, csak drágábban és más szolgáltatásokkal...

    Az hogy számodra jobban érthető a magyar nyelv, az nem azt jelenti, hogy a másik nem tud angolul és nem boldogul el a kicsi vágott szeműekkel, akár probléma esetén is.
    Nem atomfizika ez, hogy ennyire elmisztifikáljuk és mert neked nincs jó tapasztalatod, attól még mások simán elboldogulnak a távol keleti barátainkkal.

    Pl egy nemrégi példa:
    Rendeltem ledes izzókat nemrég, az összes volt valami 3600 Ft értékben. kb 3 hétre megérkeztek, kipróbáltam mindet, működött. 1 azaz egy db 1 nap után már nem világított, megreklamáltam, és visszafizették a TELJES összeget, mondván, mi van ha a többi is rövid időn belül kiég. Ja hogy ezért kommunikálni kellett egy kicsit? Megvan ennek is az íze. A többi izzó köszöni, azóta is működik.

    (#772) Milestone2
    Kerestem neked, de olyat nem találtam, de Hello Kitty az akad :DDD :DD

    [ Szerkesztve ]

    ;) - The Power of the Light Side

  • bebe159

    aktív tag

    válasz makoss #779 üzenetére

    Én is inkább kínából szereztem be a telóm, mert nem ért meg +10-15-öt a "magyar" garancia. Ha esetleg baja lenne (de ahogy elnézem ez Xiaominál nem gyakori) akkor kifizetem azt a pénzt a javításra, amit garira költöttem volna.

Új hozzászólás Aktív témák