Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haypro

    senior tag

    válasz amol #2042 üzenetére

    Sziasztok!

    Vettem egy ilyen készüléket. Az szerintetek normális, hogy eddig 3-ból 3 napon csak 2 óra kijelzőidőt bírt? (Közepes fényerő, Wifi, minimális 4G, GPS off)
    A sima Note 3 Pro-m ugyan ilyen felhasználással 5-8 óra SoT-t bírt. Visszaküldjem, vagy várjak még vele, hátha normalizálódik?

    Ui: Sry, nem válasz akart lenni.

    [ Szerkesztve ]

    ,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

  • grafnet

    veterán

    válasz amol #2042 üzenetére

    A Guyver-t feltenni egyenlőre TWRP-vel tudod.
    Annak a leírását megtaláltad. Menj végig rajta. A végén a SuperSU-t tedd fel.
    Ha, ez megvan akkor kicsit használd a telefont, amikor gondolod feldobod a kernelt.
    BL nyitás nem szükséges sem a TWRP-hez, sem a ROM cseréhez.
    Ha, nem akarod piszkálni, akkor nem kell piszkálnod. Csak a lehetőség adott.
    A TWRP-t csak ROM újra telepítéssel tudod feltenni, vagyis ha a kernelt akarod csak módosítani, a TWRP-t akkor is fel kell tenni.
    BL nyitás előnyeit / hátrányait nem tudom, nekem zárt, mindent meg tudtam eddig csinálni, amit akartam.
    OTA: vagy jön vagy nem. Egyenlőre nem tudjuk mitől függ, a global dev-re még nem jött, mert valami mindig történik...
    Garancia: amíg van MiFlash és flash-elhető ROM, addig nem hiszem, hogy ez számít. A BL nyitás / zárás sem feltétele a garanciának.
    Van kép a fórumon is a tokról, most nem tudom linkelni. #1885 hsz., csak flip nelkül. Szilikon tokot is linkeltek egy páran.

    [ Szerkesztve ]

    Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

Új hozzászólás Aktív témák