Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    válasz Cunaja #747 üzenetére

    Gond nélkül ment fel. ;]
    Ezt egy almával nem tudnánk játszani.
    Régi kamera szoftver 4.5.00.2350.4 új 4.5.002560.1
    Szelfi háttér, nem ég ki teljesen, ez nagy javulásnak számít. Ugye vagy a rám fókuszál,( kiégett a háttér) vagy a világos háttérre ( sötét voltam, mint a fene )
    Most rám fokuszál, de nem ég ki, vagyis látható részlet a háttérből. Fejlődünk.
    Mivel most be kell laknom gyorsan a telót, több képre nincs idő, majd este melóban kipróbálom.
    Viszont van egy gond. :W Nem lehet visszaállítani a gyári romról készült biztonsági mentést, ha az sms visszaállítás be van jelölve. Így az üzenetek a kukában landolnak. Ez egy SMS lottónál, igen csak kellemetlen. Persze külső alkalmazással sem szeretnénk menteni, mert pl, a banki sms kényes lehet.
    Viszont már tudom miért. Valamiért a 2-es sim helynek érzékeli, mert az e-sim került az 1-es sim helyére.
    Ajánlott a Xiaomi cloud mentést használni, ami természetesen vissza tudja állítani az sms-t.
    Ez a művelet, csak azokra vonatkozik, akik nem állítják vissza, induláskor a Google mentés. Vagyis, úgy mint én, szűz rendszert akarnak. Egyesével rakok fel minden alkalmazást amit használok. Mivel 90%-ban online voltam bejelentkezve, így egyikben sem vesztettem adatot.
    Ha már új telefon, akkor legyen viszonylag szűz is.

    [ Szerkesztve ]

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák