Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz natë #797 üzenetére

    Engem teljesség igénye nélkül az zavar, hogy ilyen balfasz megoldás MINDEN benne. Egy villogó, lebegő gomb van mikor hívnak, mintha valami subway surfers főmenű lenne. Most merre húzzam, hogy felvegyem, merre, hogy letegyem? Melyik az sms elutasítás? 3 tetves "dedikált" szoftveres gomb kéne és kész.
    A hívásnapló is egy foshalmaz, telefonszámokat legutóbbi hívás szerint osztályozza. Fel kéne hívnom egy számot, akivel beszéltem adott napon (meg még 13 másik nem elmentett számmal). Így nem lesz meg, viszont tudom, hogy 2 hónapja melyik napon beszéltünk. Nézhetem egyesével végig mind a 14 telefonszámot előzményre, hogy megtaláljam. Felcseszi az agyam, hogy a csöves tech nem segíteni akar egyszerűen, gyorsan navigálni, hanem átnevelni, egyszerűség helyett gyökér fölösleges túl"innoválással" hátráltat.
    Nem az ismeretlen része zavar. Hanem, hogy nem jó, nem intuitív, hanem tanulni, erővel szokni kell.
    Névjegy keresés, hívásrögzítés hiány, stb már említésre sem érdemes.

    bads1: bocs, dolgozom, élek, nem itt álltam haptákban. Fene a sunyi szar mindenemet, mi? :D

    [ Szerkesztve ]

    Nyugodj békében, drága Maffia cicám. :(

Új hozzászólás Aktív témák